Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Elmennétek hozzá tartós...

Elmennétek hozzá tartós hajegyenesítésre így?

Figyelt kérdés

A családomat rendszeresen vágja a helyi mesterfodrász, én csak évente max 1x megyek hozzá, sosem elégedetten jövök ki, mindig szrul áll a hajam, pedig csak vágni és egyenesre szárítani kell. Ő is csinál tartós hajegyenesítést, harmad annyiért, mint pl az akit az egyik hajas csoportban nagyon dícsérnek, plussz oda utazni is kellene... Nem tudom, hogy meg merjem-e őt kockáztatni vagy spóroljak a másikra (nekem az utóbbi nagy kiadás lenne).

A hajam borzalmas állapotban van, kb tüsire kellene vágni és onnantól ezerrel ápolni, hogy ne jussak újra erre a szintre, de most ha nem megyek extra helyre 2naponta vasalnom kell, hogy ne szénakazal legyen, ha ki lenne egyenesítve legalább ezt megúszná...


2023. nov. 23. 23:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Spórolj inkább. Én ilyen esetekben mindig azt teszem.
nov. 24. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha évente csak 1x vágsz hajat nem is csodálkozom. Egyszerűbb lenne ha magad vágnád. Ami a térgyed alá lóg azt levágod...
dec. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Még a mellemig sem ér és évek óta egyre rövidebb
dec. 20. 00:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!