Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ennyire nem divat már manapság...

Ennyire nem divat már manapság a hosszú haj egy srácon?

Figyelt kérdés

Több mint egy éve gondoltam egyet, és elkezdtem növeszteni a hajam. Kb. mostanra már akkora, mint Kurt Cobainnak volt. Akivel beszéltem lány, mind azt mondta hogy nem jó, túl hosszú stb. Van egyáltalán még olyan akinek ez bejön? Vagy csak az alter lányoknak? Régebben olvastam itt a GYIK-en jópár kérdést, és ott mind el voltak ájulva tőle a lányok.

19/F



nov. 25. 11:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem bejön, a szak egyik csávójának eléggé hosszú olyan derékig érő haja van, nagyon jól ápolt és különböző stílusokban hordja. Egy kész nőfaló, személyiség és külső szempontjából is:D
nov. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
87%
Mwnnyire hosszu? Mert ha nagyon az tud visszataszito lenni egy lanynak illetve ha hosszu es nem apolt az szinten.
nov. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
#2 vállig érő. Rendszeresen, kb. heti 2x mosom, fésülöm, göndörítem stb.
nov. 25. 11:32
 4/15 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem sokkal különlegesebb vagy így, mint a többi fiú.

De én is fiú vagyok.

Egyébként ez csak egy lány véleménye volt, minden lány más lehet hogy a többinek bejössz.

nov. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy én vagyok elrontva, de nekem bejönnek a hosszú hajú srácok. Attól még, hogy egy valakinek nem jösz be másoknak még bejöhetsz
nov. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem plusz pont ha egy srácnak hosszú a haja. Az exeimnek is mindnek hosszú volt, jelenlegi páromnak is vállig érő és a barátnőim nagy részének is jobban bejönnek az ilyen srácok, mint mondjuk akinek buzz cutja van.

A legfontosabb pedig, hogy te szereted-e így a hajad, ha igen, akkor csak azért ne vágasd le, mert eddig egy lánynak se jött be, akiknél eddig próbálkoztál. Jönni fog valaki, aki így fog téged szeretni

nov. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
#6 én például ki nem állhatom a buzz cutot, rohadt unalmas. Pont egy lány mondta nem rég, hogy levágathatnám, de én szimplán nem akarom, főleg ő miatta nem.
nov. 25. 12:45
 8/15 anonim ***** válasza:
83%
Nekem nincs bajom a hosszabb hajjal, de nagyon keveseknek áll csak jól.
nov. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon tetszik a hosszabb haj, sokkal különlegesebb mint a rövid.
nov. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
100%
Divatnak nem divat, nem látok sok hosszabb hajú srácot. Az ízlése mindenkinek más, lehet a következő lánynak pont tetszeni fog. A lényeg hogy ha neked tetszik, akkor szard le a véleményüket.
nov. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!