Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van olyan hölgy, aki megbánta,...

Van olyan hölgy, aki megbánta, hogy rövidre vágatta a haját?

Figyelt kérdés
Egy ideje kacérkodom a gondolattal, hogy vállig érő hajamat egészen rövidre vágassam. Van is időpontom fodrászhoz. Akik levágatták a hajukat, lelkileg hogy viselték? Nem bánták meg?

nov. 29. 08:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A címkék között ott a "tüsi haj"? Ilyen radikális váltásra készülsz? Ha nagyon szeretnéd, illetve jól át is gondoltad, hát rajta. Ez csak haj, és folyamatosan nő. Viszont legyen sapkád, mert télen sokkal hidegebbnek fogod érzni a fejed a kinti hőmérsékleten. Vagy ha fázós fajta vagy, akkor most egyelőre rövid bob legyen és majd tavasszal, mondjuk áprilisban-májusban jöjjön a címkék között emlegetett "tüsi"
nov. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én a legkevésbé sem bántam meg, legfeljebb csak azt, hogy előfordult hogy olyan stílust választottam, amit nem volt türelmem mindennap rendesen megcsinálni :D

De amúgy ha megfelelő frizurát választasz akkor imádni fogod szerintem. Ha nem, akkor úgyis visszanő :D

nov. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Jelen! Hátig érőből pixie. Utáltam. Hiába van szép arcom, a vagány hatás helyett amit vártam, csak gyógyegér fejem lett tőle. Plusz sokkal nagyobb macera, nehezebb belőni, összefogni ugye nem lehet, valamit mindenképp kezdeni kell vele ha épp úgy dönt hogy hülyén áll. Most lassan kezd bobba hajlani, így már jobb. Kezdi lehúzni a saját súlya a tincseket, nem áll önkényesen minden random irányba. Lelkileg az is nehezebb volt, hogy ezek után kb 0 pillantást kaptam az utcán férfiaktól. Nem ez a legfontosabb persze, de éles váltás volt hogy rövid hajjal mintha megszűntem volna nőnek lenni.

Szóval lásd, hogy van ilyen is. Ugyanakkor ha már ott a fejedben a gondolat, akkor szerintem megéri kipróbálni. Mert úgysem nyugszol addig. És az igaz, hogy ez csak haj. Visszanő. Nekem is volt pár szar hónapom, aztán annyi.

nov. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Hú, nekem életem legjobb döntése volt a hajammal kapcsolatban, imádom 🤩 Annyi, hogy költségesebb, mint a hosszú, mert 1-2 havonta járni kell vágatni, de nekem megéri még így is 😍
nov. 30. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld ki nyugodtan. Aki szép az rövid hajjal is szép! Kipróbálhatod akár a tüsit is,és utána tudsz rövid frizurákat variálni!
dec. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon bevált a tüsi (értsd: pár millis) haj, amit lapockáig érőből vágattam tavasszal. Azóta is imádom, és általában vagy magamnak szoktam vágni, vagy a férjem segít. Neki is nagyon tetszik egyébként :) 32/N
dec. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is anno sokaig agyaltam, hogy bevallaljam e, de aztan levagattam es evek ota nem banom, a legjobb dontes volt. Sima rovidre vagattam, de utana mindig kicsit rovidebbre, mar par eve csak geppel nyiratkozom
dec. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Levágattam a napokban, csak simán rövidre, nem tüsire. Eddig tetszik.
dec. 14. 22:26
 9/9 anonim ***** válasza:
Kérdező és tetszik az eredmény?
jan. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!