Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 4 hónapja lett helix piercinge...

4 hónapja lett helix piercingem, azóta be van gyulladva. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
A porcba szúrták, rá két hónapra vadhús nőtt rá, az egész bedagadt. Az sikeresen el lett távolítva, azóta viszont hátul folyton be van dagadva, akármivel kezelem. Orvosi fém van benne, az is felmerült, hogy allergiás vagyok rá. Jobb ha kicserélem ezüstre?

nov. 29. 18:12
 1/5 anonim ***** válasza:
68%
A piercing, az a baj. Vetesd ki.
nov. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mivel kezeled, és milyen, mekkora ékszer van benne?


Amúgy igen, érdemes lehet jobb minőségű ékszerre cserélni, ez lehet ezüst is, vagy titánium mondjuk. Utóbbi jóval olcsóbb.

De a mérete, alakja is sokat számít.


Esetleg keress fel egy profi piercert aki foglalkozik ilyesmivel.

(Budapesten pl van egy akit jó szívvel tudok ajánlani, személyes tapasztalat alapján :))

nov. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy piercingem anno sokat "problémázott", végén beraktam egy sima arany fülbevalót, azóta rendben van. Próbáld meg kicserélni másra, hátha tényleg csak az a baj.
nov. 30. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Az ezüst is oxidálódik valamennyire, ezért tud gyulladást okozni. Titániumot javaslok, azzal semmi gondod nem lesz.
nov. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Titánt vegyél, az nem fogja irritálni
dec. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!