Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A legtöbb lánynak, nőnek...

A legtöbb lánynak, nőnek miért zsírosodik 3 nap alatt a haja?

Figyelt kérdés

Most láttam ezt a videót TikTokon, és hát kicsit meglepett, hogy ennek a lánynak 1 hónapja volt mosva a haja, és még mindig szép tiszta.


Nekem bezzeg már 3 nap után csupa zsír..☹️


dec. 11. 21:50
 1/3 Metionin ***** válasza:
100%
Hormonok, frizurák, hajápoló szerek, szárítás, fogdosás (pl. amikor frizurát készítesz). Plusz a hajtípus, fejbőrtípus. Nekem kb. 10 napig bírná (gipszelt kar miatt egyszer tesztelve) de hetente megmosom, mert addigra lelapul.
dec. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem most azért zsírosodik jobban, mert hosszabb, tehát nehezebb, és jobban lelapul, jobban hozzáér a zsíros fejbőrhöz. Mikor rövidebb volt, könnyebb, akkor nem volt ennyire zsíros.
dec. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az se mindegy hogy nagyvarosban elsz vagy valahol tanyan. Utobbi esetben ritkabban eleg mosni
dec. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!