Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A vállalom, illetve a fenekeme...

A vállalom, illetve a fenekemen is vannak kisebb hegek, ezeket mivel tudom eltűntetni?

Figyelt kérdés

Pattanások által okozott hegekről van szó.

Krém, testápoló bármi jó erre?



dec. 15. 07:11
 1/4 anonim ***** válasza:
43%
Ruhával
dec. 15. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
52%
Lézeres kezelés.
dec. 15. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
45%
Én úgy tudom a Glikolsav tud rajtuk kicsit segíteni, de csodát ne várj tőle.
dec. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
47%

Ha rögösen hegesedett, akkor kozmetikai orvoslás.

Ha elszíneződött a bőröd, de a felülete nem rögösödött el, akkor idővel kifakul (ha nem lesz újra pattanásos), de lehet rajta gyorsítani és az újabb pattanásokat is megelőzni. Én szalicilsavas lemosót (arclemosóból van ilyen) használnék, száraz bőrre felmehet, kb 2 percet hagyd rajta, mielőtt felhabosítod vízzel, megmosod magad és leöblíted. Naponta egyszer!

Van drágább is, de minek.

A glikolsav oké, de a pattanásokat nem fogja kordában tartani, a fentivel ellentétben.

Ha ennél durvábban vagy aknés, akkor (normális) bőrgyógyász.

dec. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!