Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A combom olyan mintha ki...

A combom olyan mintha ki lenne pattogva, szinte mindig ilyen de nem az egész de elég sűrűn. Olyan mintha pattanás lenne de kisebb. mi ért van ez? Mivel lehet eltüntetni? /L

Figyelt kérdés
2011. ápr. 30. 18:24
 1/8 anonim ***** válasza:
esetleg borotválod? mert attól is lehet. de ha nem akkor ki van száradva és amint vakarod előjönnek. próbáld nem vakarni és kend be testápolóval.. ha egyik sem igaz akkor lehet valami allegria
2011. ápr. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

énsem tudom erre a választ,viszont énis ezzel a problémával küzdök:S

kozmetikus annyit mondott rá hogy kivan száradva a bőröm és ha hidrqatálom elmúlik,nos hidratálom..de a pöttyök ugyanúgy ottvannak

2011. ápr. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen, és attol van,h a szorszálak töve begyullad. Kozmetikus tud rajta segiteni. L
2011. ápr. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is ez volt és elmentem vele bőrgyógyászhoz, mert azt hittem futószemölcs, de mondta, hogy csak száraz a bőröm és felírt rá ilyen A vitaminos kenőcsöt, de az is jó ha rendzseresen kened valami jóminőségű testápolóval szerintem. :) A borotválás is közrejátszhat persze mert az is irritálja a bőrt, de én azt javaslom, hogy hidratálás hidratálás hidratálás!
2011. ápr. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Miért a kozmetikus mit csinált vele?
2011. ápr. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszi a sok választ!:) aranyosak vagytok:) egyszer borotváltam a combom, de szőkék a szőrszálaim ott nemis annyira látszottak igazán szóval felesleges volt. de kivan száradva a lábam. akkor minden este befogom testápolóval kenni:) köszi!!:) szerintetek a NIVEA jó?
2011. ápr. 30. 23:34
 7/8 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2012. júl. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
17
2012. júl. 23. 23:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!