Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Önbarnítás házilag hogyan?

Önbarnítás házilag hogyan?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szeretnék tőletek segítséget kérni azzal kapcsolatban hogy házilag/szoli nélkül milyen termékekkel érhetek el egy természetes hatású barnaságot?!

Nektek mi vált be próbáltátok-e már?



dec. 18. 14:56
 1/3 anonim válasza:
9%
Kifekszel a napsütésre lehetőleg nyáron 11 és délután 3 közötti időben.
dec. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szolizz, sokkal fincsibb!
dec. 19. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Önbarnítós testápoló.

Az Ordinary önbarnítós testolaja nekem természetes volt, mindenki bevette, de csak halvány-természetes színt ad. Drága, de keveset használtam belőle nedves bőrön, 3-4 nap alatt épült, utána már nem kellett minden nap használnom, csak kb. 3 naponta, így sokáig elég volt a flakon. DE: ami rajtam természetesnek hat, az nem biztos, hogy rajtad is - és viszont.

Amúgy a sima drogériás önbarnítós testápolók is teljesen jók voltak hatásra (pl Dove, Nivea), de ezeket többnyire nyáron árulják csak a drogériák és masszív önbarnító szagod lesz a felvitel után egy-két órával, a hatóidő meg inkább 5-6 óra, szóval ki kell bírni.


Profiknak: tömény önbarnító, de nagyon-nagyon egyenletesen kell tudni felkenni, ha valahol hibázol, látszani fog.


Drogériában a szolizáshoz ajánlott termékek környékén szokott télen is ilyesmi termék lenni, nézz körül, szimpi-e valamelyik. Lehet, de nem feltétel érdemes sok pénzt költeni rá.


Egy színpróbát azért letolnék a helyedben valami ruhában jól takart részen, mielőtt kipróbálom látható helyen / nagyobb testfelületen is.

dec. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!