Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért nem nő a hajam?

Miért nem nő a hajam?

Figyelt kérdés

Na szóval, azt vettem észre hogy nagyon nagyon lassan nő a hajam felül szinte olyan mintha nem is nőne, viszont oldalt nagyon gyorsan nő.

Nekem az lehet a tippem hogy mielőtt lelett nyiratva teljesen a hajam volt szőkítve, többször is daueroltatva, rasztázva, rasztát szét is szedtük még (tépkedve sikerült csak). Azért fura mert ezelőtt nagyon gyorsan nőtt felül is, de most meg alig alig. Mielőtt írnátok, oda szoktam figyelni arra hogy ne nagyon forró fokon szárítsam a hajam, illetve hogy vizesen ne formázzam nagyon. Az érdekel hogyha azért nem nő felül a hajam úgy ahogy régen szokott mert amiket felsoroltam az előbb, akkor mit lehetne tenni hogy újra úgy nőjön mint régen? Előre is köszönöm a válaszokat!



dec. 22. 23:01
 1/1 anonim ***** válasza:
Vitaminok, elegendő fehérje bevitel, helyes táplálkozás, kevesebb stressz, fejbőr masszirozása a keringésserkentés miatt.
dec. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!