Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vélemények a L'oreal Triple...

Vélemények a L'oreal Triple Active (nappali) arckrémről?

Figyelt kérdés
Nektek bevált?
2010. okt. 21. 22:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Nagyon sok benne a szemét és a méreg, inkább másfajtát vegyél ennyi pénzért. Ne félj a biokozmetikumoktól.Egy Alverde, vagy Himalaya Herbals is tud ennyit, de az Ilcsi is. Sőt én már csak Ilcsit használok és nagyon jól érzi a bőröm magát tőle.A Lorealban rengeteg az állományjavító, amit a bőr nem hasznosít. Egy kis anyag , hogy az olaj krém maradjon, egy kis anyag, hogy a krém ne olvadjon fel, egy kis anyag, hogy legyen jó állaga, egy kis anyag, hogy tartósítsa stb...Én használta ilyet, de nem éreztem jól magam benne. Niveának se higgy.
2010. okt. 22. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ajándékba kaptam ezt a krémet, eddig csak jót tudnék róla mondani, de azért ennek a sok adalékanyagnak nem örülök.

Majd azért ha legközelebb veszek magamnak arckrémet, körülnézek majd az ilyen "természetesebbek" között.

2010. okt. 22. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!