Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A Nizoral sampon jó száraz...

A Nizoral sampon jó száraz eredetű fejbőrhámlásra/korpára?

Figyelt kérdés
Vagy vegyem inkább a Nizocare-t?
dec. 25. 18:12
 1/1 anonim ***** válasza:

Mindkettő a korpásodást okozó gomba túlszaporodását próbálja kezelni. - A Nizoral hatóanyaga (ketokonazol) sokszorosan kutatott és bevált ebben, maga a sampon használat közben kissé büdös, maga a formula egyszerű, mint a fakocka, esetleg száríthatja a hosszú hajat. Igaz, minden sampont, ezt is a fejbőr megmosására kell használni, a hajhosszon nem, így használva hosszú hajon sem igazán jelenthet problémát, a rövid haj meg fiatal haj, nem igazán árt neki - szerintem.

- Anekdotális alapon valószínűleg hatékony a Nizocare, nem értek hozzá, mi itt a hatóanyag, de nem a fenti, és ápoló meg illatosító anyagok vannak benne, wellness szempontból jobb.


Ha kőbaltát szeretnél, Nizoral. Ha valami újhullámosat, akkor a másik. Én kőbalta hívő vagyok, de az az én bajom. :)

febr. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!