Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nanugyürüs pothajtol hajhullas??

Nanugyürüs pothajtol hajhullas??

Figyelt kérdés
Vékonyszálú sötét hajam van, és dúsítas miatt felrakattam 50 tincs nano gyurus póthajat. Szilikon nélküli nano gyűrűvel,és nem repcés fogóval tették fel nekem. Amikor fent volt, és persze a leszedésnél rengeteg hajam jött ki,és olyanok voltak a hajszálak mint amik el vannak vágva. Lehetséges hogy azért mert sima vas nano gyűrűvel lett felrakva és nem szilikon belsejuvel? Valahol olvastam hogy ez a fajta gyűrű elvagja a hajszálat. Most beszereztem szilikonos gyűrűt,de mostmar attól is félek. Fodrászok válaszát is szívesen meghallgatnám

dec. 28. 19:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Terápia segít önbizalomhiány esetén, és hogy elfogadd magad, vagy pedig ne visszafordíthatatlan károkat okozz, ha már kipróbálsz dolgokat.
dec. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Jézus Mária.... ne haragudj hogy ezt írom.. azért mert valaki alkalom adtán vagy akár azért mert neki ugy jobban tetszik, egy pár tincset pótoltat akkor az már önbizalomhiány? Én pont azért próbáltam ezt mivel a saját hajam nem akarom szét égetni hogy a majdnem fekete hajamba

szőke tincsek legyenek.. gondoltam nincs szokites és még vastagabb is lesz egy picit. Valószínű nem jo gyűrűvel rakták nekem bele,és ezért érdekelne tapasztalat. De köszönöm a válaszod szép napot

dec. 29. 11:09

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!