Emiatt feladnád?

Figyelt kérdés

ha nőként lenne az álladon szőr, akkor...?


ezek a barackszőrök, nemtom mi magyarul a neve, peach fuzz angolul, azok besötedtek.


a felső ajkam felett is van, de az szinte minden nőnek van, az állam zavar igazán.


főleg az szomorít el, h. ezt nem lehet megoldani, mert ha vmivel le is szedem, visszanő.

és állandó rettegés az egész, h. még több lesz, a sok stressz miatt van az egész... hogy mivel szedjem le, ami nemerősíti (cukorpasztt ptróbáltam).

drága kezelésekre nincs pénzem.

hormonkúrán is voltam, az sem segített.


emiatt feladnátok az életet?


dec. 30. 11:18
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
lemaradt pár betű: cukorpasztát próbáltam
dec. 30. 11:19
 2/22 anonim ***** válasza:
81%
Mindenkinek van valami problémája, egy ilyen miatt feladni az életet? Gyantázzad tovább! Kollégám fiatalon megőszült, ezért rendszeresen festi a haját, mert retteg attól ha lenő és kitudódik. Fogadd el magad! Hormonkúrát meg felejtsd el, mert odab@szhatsz magadnak, aztán a mostani lesz a legkisebb gondod!
dec. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

azért az őszülés meg ez nagyon más probléma.

befesti a haját vagy ősz marad, de ez meg stigma, állandó küzdelem.


olyanok válaszát várom, akik ezt jobban felfogják, átlátják.

dec. 30. 12:34
 4/22 A kérdező kommentje:

emiatt ugyanis nem merek emberek közé menni, nincs párkapcsolatom, állandóan szorongok, depressziós vagyok és pánikrohamaim vannak.


ettől nem lehet megszabadulni, ha legyantázod, újtra kinő, és lehet erősebben.

dec. 30. 12:35
 5/22 anonim ***** válasza:
89%
Kérdező, remélem agyban majd egyszer felnősz, de ha nem, akkor keress fel kérlek egy pszichológust. Kb. 12 éves korom óta van ott fekete szőr nekem is. Nem feszülök rá, mint te, nem leszek idegbajos, mint te, hanem fogom a szemöldökcsipeszt és kiszedem. Ennyi. 33 éves vagyok.
dec. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
87%

Nyilvan ezen kivul egyeb mentalis problemaid is lehetnek, ha emiatt nem akarsz elni. Pszichologust erdemes felkeresni.


En nem csinalok nagyon ugyet belole, hetente gyantazom az arcom, ahol kell es megyek, elem az eletem tovabb.

dec. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
87%

Gyantázd. Pihe sokaknak van, akkor is, ha nincs hormonális probléma.

Minden nőnek folyamatos feladat a szőrtelenítés, láb, hónalj, intim, bajuszka. Mindenkinek visszanő.

dec. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 Metionin ***** válasza:
80%
Dehogy. Leszedném azt annyi.
dec. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

könnyen beszéltek.

tök jó lenne, ha tényleg csak azok szólalnának meg, akik a saját bőrükön érzik, azaz valóban hasonló gonddal küzdenek.

minden más esetben könnyen osztod az észt, ha nincs ilyen bajod, csak feltételes módon elgondolod, mit tennél ha lenne.

dec. 30. 15:16
 10/22 anonim ***** válasza:
91%

Kérdező, most vagy provokálsz, vagy értelmi fogyatékos vagy.


Újra leírom, amit az 5-ös válaszban leírtam.

12 éves korom óta nekem is nő az államon fekete szőr. De nemcsak ott. Az ajkam és az orrom közötti részen is.

Elfogadtam, és egyszerűen csak szemöldök csipesszel kiszedegetem. Vannak szőrszálak az államon, amiket nem tudok kiszedni, azokat kinyomkodom.


Most 33 éves vagyok, 10 éve van párkapcsolatom.


Te viszont sajnos nagyon pszichés eset vagy. Miért nem mész el pszichológushoz, vagy beszélsz erről anyukáddal?


Minden nőnek nő szőr az állán is, nincs kivétel. Viszont veled ellentétben senki nem hisztizik ezen.

dec. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!