Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Annyira nagyon feladnám már...

Annyira nagyon feladnám már de mégsem tartom azt korrektnek és igazságosnak hogy eldobjam az életemet csak én érzek így vagy másoknak ez úgy könnyebben megy meghalni!?

Figyelt kérdés

Nem tartom jófej dolognak ügynek hogy pont a magamfajtának kelljen ön szántából meghalnia:'-(

Nem én kértem ezt,hogy ne legyek egészséges és akkor még én bűnhődjek és büntetve legyek anyám és apám önzősége miatt is!!!

Problémás volt a születésem is és stbk. Anyám sem volt igazán egészséges koraszülött volt ő maga és veszélyeztetett terhes is.



nov. 15. 12:50
 1/9 anonim válasza:
22%
Kössünk kompromisszumot! Nem kell megölnöd magad, de cserébe több kérdést sem írsz ide.
nov. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nem kötök kompromisszumot!!!

Felnőtt korú felnőtt korban lévő egyén személy vagyok és nem fiatalkorú kis gyerek már öreg!!!

Nem ön lett magára hagyva hanem én a nyomorúságaimmal

Nem ön és önök érzik nyomorultul magukat egész egyetlen egy hús-vér emberi halandó életükben hanem én!!!

És senki sem segített eddig se és ezután sem abban hogy jól vagy jobban érezzem érezhessem magamat a bőrömben!!! Pedig jártam nem egy és nem kettő szakembernél és szakorvosnál!!!

Mindenáron nem leszek aszfalt beton töltelék!!!

És egyéb más szét tépett hús cafat töröt torkú gigáju,gégéjű sem!!!

nov. 15. 15:42
 3/9 anonim válasza:
67%
Akkor jöhet a következő önsajnáltató kérdés.
nov. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Jöjjön!!!

Nekem sem tetszik az hogy szarul vagyok évtizedek óta az elmúlt bő harminc évben!!!

nov. 15. 15:46
 5/9 anonim válasza:
Hány kérdést írtál már ki az elmúlt bő harminc évben?
nov. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

2006 óta van gyakori kérdések

Internet még akkor nem volt divatban a kilencvenes években!!!

nov. 15. 15:50
 7/9 A kérdező kommentje:
Harmincon éve meg még kis gyerek voltam!!!
nov. 15. 15:50
 8/9 A kérdező kommentje:
Huszon éve is szinte.
nov. 15. 15:51
 9/9 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom a Kérdezőt, próbáltam beszélgetni vele, de eltaszított magától. Nem értem, akkor tulajdonképpen miért ír ki ilyen kérdést?
dec. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!