Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ez csak szerintem nagyon...

Ez csak szerintem nagyon igénytelen ?

Figyelt kérdés

Nagyon sok olyan férfitársamat látom, főleg idősebbeknèl figyeltem meg az öregember hajkoronát... tehát mikor felül tükörsima a fejtető, és csak oldalt illetve hátul van haj, biztos tudjátok miről beszèlek. Èn megértem hogy bántja a hogy kihullott a haja... de könyörgöm... nem sokkal igényesebb akkor azt a maradékot már leborotválni ?


Nem a levegőbe beszélek, mert jómagam is kopaszodok, még nem annyira látványos, de ha már a homlokomnál hátrahúzódik akkor jön a nullas gép. Én elfogadtam hogy ez van, és kész.


Főleg lányok illetve férfitársaim véleménye érdekelne erről.



dec. 30. 14:22
 1/7 anonim ***** válasza:
18%
NEM, nem igényesebb. Föleg az idösebbeknél a kopaszra nyírt haj egyfajta rasszista csoportokra utaló szokás, másrészt a legtöbb ember borzalmasan néz ki kopaszon, harmadszor a "hajkorona" teljesen természetes, normális hajviselet.
dec. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A hajkorona. De az már nem korona 😄😄
dec. 30. 15:45
 3/7 anonim ***** válasza:
80%
Nem,szerintem is.A bohóchajnak semmi értelme.Le kell borotválni a hajat 0-ig.
dec. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem meg jobb lenne,ha mindenki saját magával foglalkozna. Neked az tetszik,rendben,csináld,őt meg nem érdekli és?? Attól még ugyanolyan ember. Ha téged leszólnak,mert nem a legmenőbb ruhában jársz,neked hogy esne? Mindenkin lehet fogást találni .
dec. 30. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem igazán érdekel mit gondol más kedves utolso 😄
dec. 30. 18:52
 6/7 anonim ***** válasza:
65%
Na látod,ezzel meg is adtad a választ saját magadnak. Ők pontosan ugyanígy vannak ezzel.
dec. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez a te véleményed, nem hinném h ez a mérvadó. Mindenki úgy vágatja, nem vágatja a haját ahogy akarja, függetlenül attól h kopaszodik e vagy sem. Te leborotválod majd, hajrá.
jan. 1. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!