Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan lehet a sötét barna...

Hogyan lehet a sötét barna hajból 1-2 árnyalattal világosabb barna?

Figyelt kérdés

Előre is bocsánat minden fodrásztól, aki a tudatlanságomtól a fejét fogja.:D


Pár éve befestettem a hajamat nagyon sötét barnára. Alapvetően tetszik a szín, de amikor rásüt a nap van egy kis feketés beütése és jobban tetszene ha picit ilyen vörösesebb lenne, amikor rásüt a nap.

Szóval tényleg csak 1-2 árnyalattal szeretnék világosabbat.


A hajam egyébként nem túl egészséges eléggé törik a vége, de igyekszem ápolni minél jobban és a hajvasalást is redukálni.

Ha jól sejtem ehhez az eredményhez, hogy világosabb legyen a hajam szőkíteni kell, ami nem tenne jót nyílván az alapból károsodott hajamnak.:(


Ilyenkor ha 1 árnyalatot szeretnék világosítani, elég csak 1 kör szőkítés? Mi ennek a menete?


Plusz ha nagyon elkezdek odafigyelni mégjobban a hajápolásra, akkor megakadályozhatom hogy teljesen tönkremenjen a hajam, egy esetleges szőkítéstől?



jan. 4. 22:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem ugy lett vilagosabb hogy 2 honap kihagyassal 2-szer befestettem szoke.festekkel aztan mostmar egy nagyon szep kozep-vilagosbarna szinem van. Szerintem ezt te is kiprobalhatnad
jan. 5. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 hannna099 ***** válasza:

Ha csak az árnyalatán szeretnél változtatni (hogy a napfényben vörösesen csillogjon) akkor szerintem bőven elég ha ráfestesz egy vörösebb pirosasabb árnyalattal.

Hajat ami festve lett, nagyon nehéz szőkíteni, és akármennyire ápolod a hajadat, nem tudsz a károsodás ellen tenni. Léteznek bleach bath-ek, ahol 1-1 arányban keversz sampont és szőkítő keveréket (por+peroxid), és "hajat mosol vele", az 1 árnyalattal tudja világosítani, de még ott is garantált, hogy szárazabb és kicsit sprődebb lesz.

Egy sima kör szőkítés elképesztően káros lenne a hajadra nézve, illetve egy elég ronda hajszínt eredményezne, konkrétan egy narancssárga barnás valamit, arra még mindenképpen rá kellene festeni, ami csak plusz rossz.

jan. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat, megpróbálkozom azokkal, amiket tanácsoltatok:)
jan. 6. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!