Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajnövesztés gyorsan?

Hajnövesztés gyorsan?

Figyelt kérdés
Sziasztok, 16 éves lány vagyok. 13 éves koromig fenékig érő hajam volt, de sajnos egy buta döntés.. és puff, viszlát hosszúhaj, 13 éves koromban levágattam mellig, igazából a hajam ahogy elveszítette a súlyát, szinte azonnal begöndörödött. Egy év alatt szintén visszanőtt a fenekemig, de a nagy melegben levágattam. Ezt kb 3x eljátszottam, aztán utoljára, 2023.08.23.-án volt levágva a mellem felé,most kb a köldököm felé ér 1-2 centivel. Most elhatároztam magam, visszanövesztem, egyébként gyorsan nő hála az Istennek. Valami tipp, hogy a hajam ne töredezzen? (Langyos vízben mosom a hajam, mélytisztító és zsírosodás gátló samponnal minden héten vasárnap, balzsamot használok szálszerka,töredezett hajra amit 5 percig a végeken rajta hagyok, használok rá olajat szárítás után. Nekem a hővédő nem jött be, bezsírosította. Egészségesen étkezek. Az egyetlen baj, hogy vasalom a hajam, mert alapból olyan mint a vattacukor…) Hallottam már sok tippet, de valami tényleg hatásosat tudtok mondani? Ami nektek bejött esetleg? Szép estét!<3

jan. 4. 23:10
 1/6 anonim ***** válasza:

Éjszakára fond be vagy kösd össze ahogy neked kényelmes hogy ne sérüljön ahogy mozgolódsz éjszaka.

Viszont hővédő nélkül nem ér semmit az egész ha vasalod, mert az tönkre fogja vágni :/

Kísérletezni kell a te hajadnak melyik a megfelelő és milyen mennyiségben.

jan. 4. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%

Ricinus olaj :) Tini koromban használtam :) Patikában lehet kapni, nem nagy összeg. Felviszed a hajadra, de csak haj végeken vagy max addig ami a fej bort nem érinti.( nagyon zsírosít) rajta hagyod, pár órát, ez havonta elég. Utána kimosod ( rendszerint mosol hajat ) . És kb megtörtént a csoda :) Azóta is szeretném használni de a hajmosasom kb egy 4 naponkénti gyors rituale lett. Egyébként hajnoveszto, nagyon jó sminklemoso és szempilla noveszto cucc is egyben :) és koromre is jó . Csak be kell dorzsolni. Én több éven at használtam. Teljesen bevallt. Mindent helyre hoz :) Annyi, hogy ne nyeld le, mert hashajto hatása van, nem

Enyhén :)) de hajra, koromre, szempillara nyugodtan. Szerintem barkinek bejön :)))

jan. 5. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tippeket, most hagytam megszáradni és felcsavartam, hasonló mint a fonás, most nem vasalom ki. Hátha természetes göndör lesz. :)
jan. 5. 00:12
 4/6 anonim ***** válasza:
52%
Nézz utána a cgm-nek, és tanuld meg kezelni a göndörségét
jan. 5. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne vasald, ne fesd, ne tul meleg vizzel mosd meg, ha.l bekotve van ne legyen tul szoros a gumi, hetente 2-nel ne mosd tobbszor, legyen szilikonmentes.sampomod, hasznalj jo minosegu pakolast, estenkent par percig masszirozd a fejborod, hasznalj hajvegapolot. Igy nem fog eltoredezni, en nekem ezekkel a modszerekkel "nott meg" . Ez valojaban nem hajnovesztes, mert az alap hajnovekedesedet nem igazan tudod befolyasolni viszont meg tudpd akadalyozni a toredezest es igy latszik a noves
jan. 5. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jól jöhet egy sörte kefe is, ami eloszlatja a hajadon a faggyút, hogy a vége ne törjön annyira és ne kelljen olyan sűrűn mosnod.
jan. 6. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!