Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen toka eltávolítót...

Kriszta858585 kérdése:

Milyen toka eltávolítót ismertek vagy kezelést ami valóban hatásos? Link, ár, bármi jöhet.

Figyelt kérdés

jan. 5. 20:43
 1/5 anonim ***** válasza:
33%
Bökő
jan. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
33%
Konyhakés
jan. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Hát, ha tudsz adj le pár kilót, az sokat segít.Aztán a mewing technikára keress rá szerintem.Én egy hete csinálom jól, mivel meg kell tanulni jól csinálni, és működik :)
jan. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A zsírbontó szuriról hallottam. Volt egy időszak, amikor gondolkodtam rajta, mert nem vagyok duci, ezért nem értettem, miért van tokám. Próbáltam tokatornát is, de az butaság, mert helyi zsírégetés nincs. Aztán olvastam a mewingről. Kiderült, hogy nem jó helyen tartom a nyelvem. Ez röhelyesnek tűnik, de elképesztő, hogy hányan nem tudják, hogy nem jól csinálják. A lényege, hogy az egész nyelvet hozzá kell myomni a szájpadláshoz. Nekem volt közötte hely, lelógva tartottam. Megnéztem a tükörbe, és amikor felnyomtam a nyelvem, eltünt a tokám. Nem gondoltam pedig, hogy a nyelvnek ebben fontos szerepe van. Pár napig odafigyeltem tudatosan, hogy jó helyen legyen, aztán már alap lett. Szóval ez ilyen azonnali változásos módszer. Olvass utána, ha nincs rajtad súlyfelesleg.
jan. 7. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
gua sha masszázs esetleg?
jan. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!