Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sampon hamar vékonyodó,...

Sampon hamar vékonyodó, zsíros hajra?

Figyelt kérdés

Elég ramaty a hajam. Hajmosás után szép dús, de másnap főleg az azt követő napon már nagyon vékonynak néz ki és érintésre zsíros.


Tudtok olyan sampont, ami korpásodásra is jó? Heti 2x mosok hajat


jan. 8. 15:13
 1/5 anonim ***** válasza:
erre én is kíváncsi lennék. Már mindent próbáltam, de sajnos semmi se vált be
jan. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Difeel samponokat szeretik sokan. Elvileg az beválik, de én magam nem próbáltam, mert mindig elkapkodják és sehol sincs készleten
jan. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
#2 hol lehet ezt a sampont kapni? Köszi!
jan. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Rossmannban sosincs, dmben is árulnak szerintem, de ott sincs elérhető szerintem. Én amazonról rendeltem, azt várom, hogy megjöjjön


[link]

jan. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2-es vagyok és leírom a tapasztalataim vele hátha valakinek hasznára válik. Majdnem egy hónap használat után a következőket tapasztaltam: semmit. Jó, nem ez így nem igaz, de az amit a legjobban vártam volna, hogy ez majd kitolja a hajmosásom hát az nem történt meg. Pozitív ugyanakkor, hogy mióta ezt használom sokkal szebb a hajam összképe többen megjegyezték milyen szép fényes. Én a balzsamját is megvettem, azt biztos újra veszem, mert az én hajam imádta, azonnal becuppantja és moshatom is le. A sampont viszont nem fogom rendelgetni, helyette még keresgélek, nekem nem vált be:(
febr. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!