Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen bőrápolási termékeket...

Milyen bőrápolási termékeket ajánlanátok egy 16 éves lánynak?

Figyelt kérdés

Kombinált, pattanásos bőröm van.

Serum, krémek, arcmaszk bármi jöhet.


Illetve mi a véleményetek a The elements abc exfoliating peelrol?



jan. 7. 01:25
 1/10 anonim ***** válasza:
35%

Arctisztítás micellás vízzel reggel és este. Ehhez javaslom a mosható pamut korong használatát.

Effaclar duo + arckrém a mitesszerek ellen és az ár bőr ápolására.

Smink termékek kerülése: azok katalizálják a mitesszerek kialakulását.

jan. 7. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
25%

Komolyan mondom, mikor én 16 éves voltam 17 évvel ezelőtt egy egyszerű pattanásra való tonikot használtam, ott jónapot. Semmi ilyen-olyan szérum, meg fiszem-fa..szom vagyonos termék. Kérdező, diákmunkába jársz, vagy szüleid vennék meg ezt a sok terméket.


Egyszerűen vegyél Garnier 3in1 terméket, használd reggel és este, vagy csak este és kész.

Tinikorban a legtöbb ember tele van pattanással a hormonok miatt, ami ellen nem nagyon lehet mit kezdeni.

Más termékre nincs szükséged.

jan. 7. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
10%
Pubertálni, hormonilag érni reljesen természetes. Semmit sem ajánlanék. Ha csak nem túlreagál a szervezet. Teljesen egészséges dolog. 16 évesen meg még nem vagy egy aszott szilva hogy agyon kelljen ápolnod magad. Frissítő arcmosás reggel elindulás előtt, kb ennyi. 31/F
jan. 7. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Látom itt senkinek nem voltak komoly pattanásai. Nos, nekem igen, és azóta is a fent említett krémnek és arctisztítás szokásoknak köszönhetően hibátlan az arcbőröm immár több, mint 10 éve: sosem használok semmilyen sminket, inkább ápolom a bőröm. Lehet lepontozni, de én inkább évente 1x kiadok több ezret egy jó arckrémre sem hogy folyamatosan vegyem az ilyen olyan kozmetikumokat hogy elfedjem a bőrhibáimat.
jan. 7. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
81%

Reggelre:

Szerintem sima vízzel mosd meg az arcod. Ezután használhatsz egy C-vitamin szérumot. Majd egy fényvédőt lehetőleg 50spf.


Estére:

Dupla tisztítás Elyn’s labnak nagyon jó olajos lemosója van, ezután egy habos lemosóval mosd le szintén lehet Elyn’s labes, én a ceravetől használok. Ezután niacinamid kezdetben, de bevezethetsz másokat is majd hidratálás. Heti egyszer pedig hámlassz.

Egyébként, ha érdekel a téma számos youtube videót találsz. Nekem a személyes kedvencem Takács Petra, aki érthetően elmondja mit miért hogyan miután. Mintha rutint is mond.

De van egy oldal is. A skinsmart ahol lehet rutint csináltatni ingyen az alapján, hogy beírod a bőrproblémáid. Megéri ránézni. Remélem segítettem valamennyit az előttem lévőekkel ellentétben(:

jan. 7. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
69%

#4

Ne csak kívülről, hanem belülről is ápold magad. Tudod, az vagy, amit megeszel. A cukros löttyök se tesznek jót.

jan. 7. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
71%

Dupla tisztítás este - olajos lemosó, vagy micellás víz (pl garnier rózsaszín kupakos micellás vize), gyengéd vízbázisú lemosó pl: ceraVe hydrating lemosó.

Egy szérum, ami célzottan pattanásos bőrre való, pl: q+a azelainsavas szérum, g&g apad, vagy valamilyen niacinamid tartalmú szérum.

Bőrtípusodnak megfelelő hidratálókrém. Valami géles. Koreai kozmetikumok között nagyon sok jó géles állagú, nyugtató krém van.

Reggel vagy langyos vízzel mosd le, vagy ha kevésnek érzed, használhatod a vízbázisú lemosódat.

Zsírosabb bőrre valamilyen hidratáló tonikot/esszenciát használj, ha a krémet soknak érzed, a végén pedig fényvédő.

Ha szeretnéd kicsit egységesíteni a bőrödet, alapozó helyett bb krémet használj, vagy van a rimmel kind&free vonala, ami minden mentes. A púderük is egész jól fed, ha ecset helyett pamaccsal viszed fel, és jól lemattítja a fényvédőt.


Heti egyszer használhatsz egy maszkot, az ordinarry bha szénmaszkját ajánlom. 10 percig fent hagyod, majd lemosod. Jól kitisztítja a pórusaidat.

jan. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

kérlek szépen az első válaszoló tanácsát ne vedd figyelembe, A MICELLÁS VÍZ NEM ARCLEMOSÓ!

Én dupla tisztítástt ajánlok, egy jó hidratálókrémmel, ami nem tömíti el a pórusokat, így nem lesz komedó az arcbőrödön.

Ha szeretnél szérumot használni én a niacinamidot ajánlom, mert az összezárja a pórusokat és kiegyenlíti a bőrtónust.

jan. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Utolsó, abban nem értek egyet, hogy a micellás víz nem arclemosó. Az is az olajos lemosók "családjába" tartozik, csak a közhiedelemmel ellenben fontos lemosni az arcról. Egy érzékenyebb, szárazabb bőrnek pl. sokkal kíméletesebb egy ilyen arctisztító, mint egy olajos. Bőrfüggő, hogy ki melyiket tolerálja jobban.
jan. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Miért lettek leértékelve a hasznos válaszok?!
jan. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!