Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Leghatásosabb pórus összehúzó...

Leghatásosabb pórus összehúzó szérum,krém?

Figyelt kérdés
jan. 10. 22:54
 1/9 Metionin ***** válasza:
Nekem a niacinamid és az azelainsav segített sokat ilyen dolgokon.
jan. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!

És ezeket hol lehet venni?

jan. 11. 21:55
 3/9 Metionin ***** válasza:
Van sokféle márkából, a DM-ben is lehet venni de rendelősek is vannak. Krémmánián írd be a keresőbe, sokat segítenek a vélemények ha még először veszel ilyesmit. Én amit eddig próbáltam: Balea, Ordinary, G&G, Revox és végül a Revox volt, ami nekem ár-érték arányban legjobb volt.
jan. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

És mindennap lehet használni?

És köszönöm szépen a segítséged!!!

jan. 12. 20:30
 5/9 Metionin ***** válasza:
Igen, én úgy szoktam, hogy egyik reggel niacinamid, másik reggel egy stress less nevű szérum, este pedig egyik nap hámlasztó, másik nap azelainsav. Mivel a hámlasztómban is van niacinamid, azt úgy használom, hogy ne essen egy napra, szóval úgy jön ki, hogy niás napokon azelain van este. Rá sima Isanás hidratálókrémet kenek.
jan. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Sokat segített a válaszod, köszönöm :)

Most néztem nekem van itthon hyaluron szérumom , azt is használhatom ezzel együtt? Vagy azt mikor érdemes fel kenni az arcomra?

jan. 12. 22:39
 7/9 anonim ***** válasza:

A leghatásosabb, ha tisztán tartod a pórusokat.

Érdemes olajos lemosót használni este, majd azt lemosni egy vízbázisú lemosóval (olvass utána a dupla arctisztításnak).

Heti 1x 2x használj szalicilsavas szérumot, vagy maszkot (pl: the ordinary salicil 2% mask).

A niacinamid tényleg jó lehet, mert segít a faggyútermelés normalizálásában, tehát a pórus tisztántartásához is hozzájárul. Ami még szintén erős ebben, az az azelainsav - az is képes tisztán tartani a pórusokat azzal, hogy segíti a sejtosztódást a pórusok belsejében is. Más elven működnek, ezért be lehet vezetni mindkettőt, de csak lassan ajánlom. Teljen el a 2 termék bevezetése között 2 hét. Így, ha valamelyik nem válik be, és rontana a helyzeten, tudni fogod, hogy melyik a ludas.

jan. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia. Az előzők már jól leírták, ehhez nem tudok hozzáfűzni. A hyaluron mehet bármikor, nem számít, viszont arra figyelj, hogy csakis nedves bőrre. Ha száraz bőrre teszed, akkor szárítja a bőröd. Amúgy a HA is tud segíteni a pórusok méretében, hiszen egy hidratált bőr pufibb és ettől kisebbek a pórusok.
jan. 14. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Szia! :) köszönöm a Te válaszodat is
jan. 14. 00:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!