Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A zo skin termékek mennyibe...

A zo skin termékek mennyibe kerülnek?

Figyelt kérdés
Körülbelül mennyi összegű pénzre kell számolni egy komplett bőrápolási rutin a zo skin termékcsaládtól? És melyik bőrgyógyászt ajánlanátok, akihez elmennék egy konzultációra és összeállítaná nekem a rutint és a kezeléseket..?

jan. 12. 20:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Indokolatlanul sokba kerülnek. 100ezer ft körül minimum van egy pakk,ami jó ha 2hónapra elég.


Nézd,a te döntésed,de tized ennyiből is vannak jó hatóanyagok,ha azok nem segítenek,akkor belső oka van a pattanásoknak.

Én ebből a pénzből inkább kivizsgáltatnám magam (hormonsor, gyulladásfaktorok,ételintolerancia,fogászat)

jan. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

De hova menjek kivizsgáltatni magam? Egyszerűen annyit hallottam már erről a kivizsgálásról, hogy leszarják az embert az orvosok és nem is derül ki semmi a vizsgálatból..

És tudom, hogy igazából ez sem érné meg, mert a bőrgyógyászok is csak felírnak egy krémet és elintézik annyival.. 10 perces konzultáció és csak annyi, hogy ránéznek az arcodra azt adnak egy krémet.. hopp 30 ezer..

jan. 13. 14:29
 3/4 anonim ***** válasza:

Magánba kell menned, úgy, hogy saját kezedbe veszed a dolgot.


Kinézed a lakóhelyedhez legközelebbi klinikát, és szépen időpontot foglalsz mindenre. Írtam, hormonpanel, gasztroenterológia, teljes vérkép+CRP,vasháztartás, fogorvosi vizsgálat panoráma röntgennel, esetleg fül-orr gégészeti góckutatás.


Minden infó fenn van a neten, inkább ezekre költs.

jan. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a választ! 🙏🏼 Megfogadom! ☺️
jan. 13. 16:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!