Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Írnátok nekem néhány hatásos...

Írnátok nekem néhány hatásos módszert bajusz eltüntetésre?

Figyelt kérdés

A gyantázástól mondjuk félek egy kicsit,mert egyrészt fájdalmas,másrészt úgy hallottam másoktól,hogy elég hamar vissza is nő ezzel a módszerrel a szőr..

Ha valaki tud esetleg ellenpéldát erre,az leírhatja.

Plusz,a végleges szőrtelenítést végzi kozmetikus is?Ha nem,akkor ő mit alkalmazhat csak?

Köszönöm a válaszokat!


2010. okt. 23. 11:12
 1/6 anonim ***** válasza:
én szőrtelenítőkrémet használok, vagy ha ráveszem magam, akkor szemöldökcsipesszel szedem ki. kb az első 3 alkalom után már nem fáj. :)
2010. okt. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A gyantázás szerintem nagyon jó ! 3-4 hét alatt nől csak vissza, és minél többször gyantázol, annál jobban kiritkul a szőr. A kozmetikus sem tehet többet mint te otthon :) Szőrtelenítő krém, gyanta...mást nem tud...a szemöldökcsipeszes huzogatást kerüldd, mert ha nincs szerencséd és bénán húzod ki, akkor csak leszakad a szőr és a töve benntmarad...ettől csak erősebb lesz a későbbiekben.
2010. okt. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Szóval akkor a gyantázás a leghatásosabb,és legköltségkímélőbb módszer? :)

És hideg,vagy meleg gyantát ajánlasz?Plusz,mennyi időre elég egy ilyen gyanta?

2010. okt. 23. 11:40
 4/6 anonim ***** válasza:
Szemöldökcsipeszel vagy gyantázásal szőkitésel viszont az engem is érdekelne hogy van ilyen arc epilátor vagy szörtelinitő gép hogy, az hatásos lenne rá!
2010. okt. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hideg gyantát ajánlom. És nagyon sokáig elég :)...fél év simán.
2010. okt. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én lazán kipróbáltam epilátorral arcra is... kb olyan mint a gyanta, csak nem kell a ragacsban pancsolni.

A szőrtelenítő krémmel 2-3 naponta vacakolni kell, ráadásul el tudom képzelni mi lehet benne ha kihullik tőle a szőr csak úgy... biztos jót tesz XP

2010. okt. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!