Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyibe kerül általában...

Mennyibe kerül általában Budapesten hajvágás férfiaknak?

Figyelt kérdés
Ahová járok, barber szalon, már 6600 ft, amit sokallok. Elég ravaszul árazták is, mert így mindenki 7ezret ad eleve.

jan. 16. 14:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Rövid a hajad? Mert akkor egészen biztos, hogy van olcsóbb is. Nézz meg több szalont, én kapásból találtam egyet ahol a rövid 5200
jan. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
átmenetes frizurát.
jan. 16. 15:40
 3/5 anonim ***** válasza:
67%
3/4 éve a Köki egyik fodrász "szalonja" is elkért 6600-at egy sima nyírásért. Elment ezeknek az eszük szerintem már rég...
jan. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nagyon, pest megyében ahová ismerősök járnak 2500 ft...


Egy hatalmas előnye van ezeknek a barber shopoknak, online lehet időpontot foglalni, nekem nincs időm arra, hogy kitalálja a fodrász, hogy menjek oda 13:00-ra, szabadnapot meg nem veszek ki ezért. Amikor van egy üresjárat napom, vagy pont úgy végzek melóban, gyorsan felnézek, hogy kinél van szabad időpont.

jan. 17. 07:05
 5/5 anonim válasza:
Lehet találni 3.000 Ft környékén is, de simán lehet egy sima hajvágás is 10.000 Ft fölött is itt Budapesten
jan. 21. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!