Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Öregedés elleni kozmetikai...

Öregedés elleni kozmetikai arckezelésnek van látszatja?

Figyelt kérdés

Havi egyszer elmegyek a kozmetikusomhoz aki 1 órás arckezelést nyújt 10.000 ft-ért.

Hámlaszt, UH-ot alkalmaz és mindenféle szérumot masszíroz az arcomba. Nem az ő munkáját kérdőjelezem meg, hisz 20 éve a szakmában van, hanem maga az eljárás hoz e hasznot nekem idővel, vagy csak "pénzkidobás". 3x voltam eddig, de annyit vettem észre, hogy selymesebb a bőröm, ami nekem nem ér meg 10.000 ft-ot, most ez az összeg mehetne jobb helyre is.

Köszi!

32/N



jan. 20. 12:15
 1/5 anonim ***** válasza:
68%

semmi értelme nincsen

a plasztika a látványos de az is idővel ront, mintsem javít

jan. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
63%
Nincs olyan kezelés amitől örökké fiatalnak fogsz látszani, a természettel nem érdemes harcolni.
jan. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem 2 oldalról kell a témát megközelíteni. Az egyik, amit te nap mint nap teszel magadért(életmód, bőrápolás stb). A másik pedig, hogy időről időre(ha havonta nem is de 2-3 havonta) egy kozmetikusi tisztítás, valamilyen kezelés.


És nem most fogod látni a hatását, hanem 10 év múlva, ha összehasonlítod a képeidet.

jan. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Otthon is lehet egy csomó mindent csinálni

Szérum maszk stb…

jan. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Öregedés "elleni" dolog csak a plasztika, botox van. Plusz a természetes öregedési folyamatot nem lehet megállítani. Öregedni akkor fogsz később, ha sosem mész ki a sötétbszobából és semmilyen arcizmodat nem mozdítod többé. Akkor csak a csontok és kötőszövetek zsugorodása miatti megereszkedés lesz. Enni se érhetsz, az is arcizommozgás. Ugye, hogy lehetetlen?

Neked is tenni kell magadért, pl. az év 365 napján fényvédő. Az öregedés mintegy 80%-áért az UV a felelős.

Tanácsadó vagyok, szívesen segítek, de az önbizalomhiányból eredő világtól elrugaszkodott elvárásokat és sem tudom megoldani.

jan. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!