Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 40-es férfiként kéne valami...

40-es férfiként kéne valami arcápolót használjak? Nem titulálnak melegnek szerintetek?

Figyelt kérdés
Jó lenne ha fiatalos maradna az arcom. 😇
jan. 22. 16:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Először is, arcápolót otthon használsz, senkinek nem is kell tudnia róla. De amúgy semmi meleges nincs abban, ha valaki ápolja a bőrét. Az se gáz, ha valaki tusfürdőt, sampont és dezodort használ, egy arckrém se az.
jan. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Noren1989 ***** válasza:
0%

Màr mindegy. A bőràpolàst időben kell kezdeni, erről lecsúsztàl.


Meleg attól még lehetsz, engem nem érdekel, h otthon a 4fal közt kivel szeretkezel.

jan. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
75%
Senki nem fog tudni róla. De igazából mindenkinek kéne kortól nemtől függetlenül ápolnia a bőrét. Nyugodtan kezdd el, nyilván nem 25 évesnek fogsz kinézni tőle, de valamennyire tudja mérsékelni az öregedés jeleit.
jan. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Noren1989!

Bár nem írtam ki hogy nem kérek privit...

De köszönöm privátban az ajánlatot maradok a nőknél.

De azért sok sikert neked. 😊😊

jan. 22. 17:37
 5/16 anonim ***** válasza:
0%
Nivea ferfi kozmetikumok.Kimondottan nekünk.Arckrém,feszesítő stb.
jan. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:

Nincs ezzel semmi baj szerintem. Bárki használhat ilyen termékeket, kortól és nemtől függetlenül!:)


Amiket tudok ajánlani az a Nívea, valamint a bio termékek, például drogériás termékekből az alverde márka, azt nagyon szeretem és most úgy láttam van kimondottan férfiaknak is kozmetikum. Emellett lehet kapni különböző szappanokat, testre és arca is, azokat is ajánlom, főleg pattanásos bőrre. Aloe vera termékek is jó hatással vannak a bőrre, hajra is. Emellett valamilyen fényvédő elengedhetetlen számomra. Remélem tudtam segíteni!:)

jan. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Gondolom borotvahabot, aftershavet használsz.



Emellé mehetne egy SPF (azaz naptejes) hidratáló krém, amit reggelente ha borotválkozás után ha felteszel, segít puhítani az arcod.


Esetleg ha korpával van gondod, pár hetenete egy bõrradír, hogy a halott, száraz bõrt leszedd.

Ezek a szakállad részén is segítenek a korpát megakadályozni.


Ezt akár házilag is lehet, õrõlt kàvét és testápolót összekeversz, és ezzel átmasszírozod az arcod.


Test radírt otthon is elõ lehet állítani, kukoricadárt meg olíva olajat összekeversz, és vársz pár percet amíg megszívja magát.

Mindkettõt a zuhanytàlcában csináld, utánna tussolj le, és vigyázz, mert csúszik a kád utánna.


Menj el idõnként forró törölközõs borotválásra is, ez is tisztít.

jan. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket. 🙂
jan. 22. 19:08
 9/16 anonim ***** válasza:
Plusz borotvalkozáshoz csak Borotalco termekeket használok.Előtti krém,borotvakrém és utani balzsam.Az#5-ös voltam.
jan. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Gál Gábor 2024 ***** válasza:
100%

Hidratálót 30-tól, ránctalanítót 40-től már ajánlják.

Az alap rutin: arclemosó, hidrataló/ránctalanító, fényvédő.

jan. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!