Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Csak én vagyok ennyire szerenc...

Csak én vagyok ennyire szerencsétlen, hogy teljesen le kell borotválnom magam amikor strandra vagy uszodába megyek?

Figyelt kérdés

Annyira utálom magam amiatt, hogy mindenhol szőrös vagyok és nem ez a baba szőr, hanem rikító fekete igazi szőr. Voltam orvosnál, azt mondta nincs semmi a hormonjaimmal, de akkor is.

Csak úgy merek fürdőruhát venni, ha szó szerint teljesen leborotválom magam, még a hasamon és a melleimen is ezek a sötét szőrszálak vannak. Bele se merek gondolni mi lenne, ha hagynám szabadon nőni. Bezzeg a többi csajszin alig van valami kis szőröcske.

Van itt más, aki hasonlóan szőrös? Hogyan tudja kezelni?

Jártam uszodába pár hétig, reggel fél hatkor keltem hogy legyen időm borotválkozni. Előző este nem volt elég, mert reggelre csupa borosta voltam. Annyira bosszantó, hogy ilyen nyomorult testem van.



jan. 22. 17:15
 1/9 anonim ***** válasza:
11%
Nem jön, hogy elhiggyem. Ha valós, akkor az súlyos hormonzavar, vagy genetikai probléma.
jan. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy barátnőm ilyen. Nem irigylem szegényt. Nekem szerencsém van ilyen szempontból, a hajam sötétbarna, de a szőr csak gyenge világosbarna a legtöbb helyen, vagy csak pihés.
jan. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy szerencsétlen, ezt dobta neked a genetikai lottó, nem tehetsz róla. Nekem is volt szőrös osztálytársnőm, közelről látszott, hogy a kézfeje is le van borotválva. Fiúként nem láttam őt gáznak.
jan. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Van már villanófényes kezelés vagy marad a gyanta 20-30 naponként de az fájni fog kegyetlenül

Ilyen típus vagy valószínűleg nő létedre több tesztoszteron van benned mint ösztrogén ezen a téren

A borotva egy finom megoldás de egy-két napig tart

jan. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem egyedi eset,én is ilyen vagyok sajnos. Nekem annyival könnyebb,hogy én lesz...rom,csak olyankor borotválom,ha látszik,ha meg kicsit borostás,nem érdekel (már)
jan. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Same story. IPL gépet használok, így is szoktam borotválni magam, de nagyságrendekkel kevesebb a szőr. Szerencsére a leginkább sűrű részekről tűnt el a legtöbb.
jan. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is ismertem ilyen lányt,sőt valameddig jártunk is.Ahogy a 3 as írja,ő is borotválta még a kézfejét is,meg minden mást. Sosem zavart és így,hogy látta hogy nem problémázok emiatt,ő is lazábban fogta fel.
jan. 23. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Villanófényes szőrtelenítő készülék ma már megfizethető, azzal lehet ellene tenni úgy, hogy hamarosan véglegesen szőrtelenedik a test. Vagy kellemetlenebb, de kozmetikus legyantázza, az is hosszú távon ritkítja is és hetekig sima marad.
jan. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak te.Nem részletezem hol mennyire,de tetőtől talpig...L
febr. 29. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!