Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nők, nektek is szőrös a...

Sammy1203 kérdése:

Nők, nektek is szőrös a feneketek? Az ánuszotok körül, vagy csak én vagyok ilyen szerencsétlen? Ti hogyan szabadultok meg tőle?

Figyelt kérdés
Én borotvára gondoltam, de attól csak még erősebb és sötétebb lesz, meg szúr is, mikor nől. Epilátor ki van zárva, szőrtelenítő krém esetleg? Brazil gyanta is kilőve, mert itt nem végeznek olyant.

2016. jún. 4. 23:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem is olyan, én borotválom és lekopogom de semmi gond vele, nem lett több és nem is szúr, gondolom azért mert alapból gyenge szőrzetem van.
2016. jún. 4. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek szőrös. Borotválni a legegyszerűbb, nem erősödik tőle, az csak egy ősrégi tévhit. Krémet nem szabad ilyen helyre használni, egyébként is ugyanazt teszi mint a borotva, semmivel nem jobb, és erős maró vegyi anyagról van szó.
2016. jún. 4. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
62%
Omg öngyújtóval leégetni xDDD Legalább odaírhatnád hogy viccelsz. Nehogy már elhiggye valaki később.
2016. jún. 5. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
de nem vicceltem :D
2016. jún. 5. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
62%

Szóval azt próbálod nekem bemagyarázni, hogy nő létedre öngyújtóval égeted le a fenekedről a szőrt???? ::DDD

hány éves vagy? De egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy hogy pattan ki ez valaki fejéből. Meg a kivitelezés maga. Nem vagyok madár :D

2016. jún. 5. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
nem én férfi vagyok, ezért nem is zavar ha szőrös a seggem, de minden bizonnyal igen hatékony, mert cigigyújtás közben is nemegyszer égettem ki az orrszőrömet, pedig csak egy pillanatra ért oda a gyújtó.
2016. jún. 5. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

"nem én férfi vagyok, ezért nem is zavar ha szőrös a seggem"


Vajon miért alakult ki, hogy a szőrösebbik seggek tulajai nem érzik égőnek, hogy milyen a seggük? Így szartak a világra, így is jó vagyok? Semmi erőlködés, hogy kevésbé undorítónak nézzek ki?

2016. jún. 5. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Kozmetikus, gyanta.
2016. jún. 5. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
En gyantázom, tükör előtt
2016. jún. 5. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én is gyantázom, otthon magamnak. ha nem sikerült tökéletesre (márpedig nem szokott) akkor a maradékot leborotválom ha sürgős a dolog.
2016. jún. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!