Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Crazy color hajszínezővel...

Crazy color hajszínezővel akartam befesteni a hajam de abszolút nem marad meg a szín nem értem hol hibázom el?

Figyelt kérdés
Megmosom a hajamat, majd mikor már törölközővel megtöröltem hogy is törölköző száraz ráöntöttem egy negyed tubussal, jól átfésültem, rajthagytam fél órát majd leöblítettem. A barna hajamat kékre akartam festeni de abszolút meg se látszik. Miért?
jan. 23. 11:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert ez egy színező, nem világosít. A barna hajad pedig túl sötét, előtte le kell szívatni. Ha kéket akarsz, akkor ráadásul kb fehérre, mert sárga vagy rezes alapon soha nem lesz kék.
jan. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Akkor leszívatás nélkül nem is fog picit sem befogni semmilyen?
jan. 23. 13:35
 3/12 Metionin ***** válasza:
100%
Mert barna a hajad és mert fél órát hagytad rajta. Ha minimum 1 órát fent van, befogja de a barna alapszínen zöldes vagy mocsárszínű lesz. Csak szőkén működik úgy, ahogy kell.
jan. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Metionin ***** válasza:
2. A fekete befogja, de a hajadnál világosabb /élénkebb szín nem.
jan. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ez olyan mint egy színes papírra festeni vízfestékkel. A világosabb színeket elnyeli.



Nekem is barna, lilára festem. Nekem szõkés-fehérre szokott lenni leszivatva, éd kb 2-3 órát ülök vele, fürdõsapkában.



De neked a peroxiddal addig kéne szivatni, meg hamvasítóval kezelni, amíg egyáltalán bem vörös, és a csibesárga se rikít, különben csúcsa mocsárszíne lesz (ha vörös alatta a haj), vagy türkiz (ha sárga).

A színek összeadódnak.

jan. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A kékhez fehérre kell szőkíteni a hajat. A crazy color pedig egy sz@r.
jan. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Világoskék helyett akkor megpróbálkozok zöld színnel, majd akkor megpróbálom 1 óráig rajtahagyni.


De mikor leöblítettem csak habzott de színe nem volt a víznek tehát "rászáradt".


36/F.


Kiszívatni egyenlőre nem akarom mert eleve már rossz a hajszerkezet, meg ha nagyon elrettentő lesz az eredmény nincs visszaút.


Amúgy mennyi kell belőle, sehol nem írják a mennyiséget. 1 negyed doboz meg se kottyant az 5 centis hajnak, vagy fel kéne önteni az egészet?

jan. 24. 00:36
 8/12 Metionin ***** válasza:
100%
A zöld kb. mocsár árnyalat lesz barna hajon. A mennyiség amúgy akkor jó, ha tocsog rendesen, akkor fog be minden hajszálat.
jan. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Befóliázni (vagy egy fürdõsapesz) is érdemes lenne, illetve hajszárítóval melegíteni.


Tudod, mint a búra alatt a nénik 😆

jan. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Metionin ***** válasza:
50%
9. Direkt színezőt hiába melegít, nincs benne aktív hatóanyag.
jan. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!