Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok, titeket nem zavar...

Lányok, titeket nem zavar mostanság ez a sok póthajas lány?

Figyelt kérdés

Annyit szenvedek a hajammal, hogy szep hosszu legyen, es annyira idegesit, hogy funek fanak pothaja van, kicsit olyan erzesem van, hogy karnak szenvedek a sajat hajammal.

Ti mit gondoltok errol?


jan. 25. 12:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Nem foglalkozom a másikkal. Csodaszép hosszú barna hajam van, amire büszke vagyok. Az eredetit semmi se tudja felülmúlni.
jan. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Metionin ***** válasza:
100%
Nem, miért zavarna? Az ő fejük, azt tesznek rá, amit akarnak, ha úgy érzik szépnek magukat. Ha nekik jó, hogy ott fityeg a póthaj meg látszik az illesztés, akkor egészségükre. Nekem szép és hosszú a saját hajam, sokat kell vele foglalkozni, főleg hogy színezem de amúgy a póthajjal is van egy rahedli macera, szerintem több is, mint a saját hajjal.
jan. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem csak vállig érő hajam van és nem is túl dús, de eszembe nem jutna póthajat rakatni.

Az meg hogy másnak van, egyáltalán nem zavar. Van akinek tényleg szép igényes, meg sem lehet mondani, hogy nem a sajátja.

Akinek meg olcsóbb rossz minőségű, azt nem értem miért rakatta fel, de az legyen az ő baja.

jan. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
75%
Én pont ellenkezőleg gondolom, egy póthaj mindig csak póthaj lesz, sosem ér fel saját hosszú hajjal. A póthajról még akkor is látszik hogy az ha százezreket költesz rá és a legjobb technikával teszik fel.
jan. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Engem csak akkor zavar, amikor valamilyen frizurát akarok megcsinálni, és a videoban azt mondja a nő, hogy ezt a méregdrága volumennövelőt használja, közben meg 3 sor póthaj van a fején.
jan. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nekem 15 éves korom óta rövid, sosem akartam hosszút.


Ha valakinek tetszik, nem zavar ha parókát vagy póthajat hord, de én viszketnék benne.

jan. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Amíg tömegben nem dobálja az arcomba addig totálisan hidegen hagy hogy másoknak milyen haja van vagy nincs.
jan. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Téged is azért zavarnak, mert önbizalomhiányod van. Aki rendben van magával, azt nem érdekli más mit hogyan csinál a külsejével.
jan. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
81%

Nem. Nem gondolom hogy bárki különlegesebb lesz egy hosszú hajtól, akár saját akár pót. A haj csak haj. Legyen ápolt, de úgy ennyi. Nekem volt már hátközépig érő is meg pixie is, nem fontos része az identitásomnak.

Ha csak szenvedsz a hosszú hajjal akkor vágasd le. Tök mindegy.

jan. 25. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Észre se veszem, ha valakinek póthaja van, nem szoktam erre odafigyelni. Nekem száraz, vékonyszálú, ha nem ápolom ezerrel akkor töredezésre hajlamos hajam van, egy bizonyos ponton tovább nem is nő, mondjuk nem is baj mert így is elég macera életben tartani :D Ettől függetlenül nincs tőle önbizalomhiányom, nem leszek irigy ha látok valakit akinek csodaszép egészséges haja van, nem zavar ha másnak megadatik az ami nekem nem. Ez van, ebből kell kihozni a lehető legtöbbet, tök felesleges irigykedni, csak leszív.
jan. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!