Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Sokat hánytatom magam mostansá...

Sokat hánytatom magam mostanság. Mit tegyek? 17l

Figyelt kérdés
1 hónapja diétázom, de annyira elvetemültem, hogy elkezdtem az utóbbi hét óta hánytatni magam... Tudom, hogy nem jó és a következményeit is, de egyszerűen annyira le akarok fogyni, hogy nem bírok ellenállni. Egy egyszerű kis saláta után is képes vagyok ezt csinálni.

2017. máj. 30. 22:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Mit tegyél? Hagyd abba. Tönkreteszed magad. Legyél türelmesebb, foglald le magad valamivel, amíg várod, hogy a kilók lejjebb csússzanak.

(Amúgy tudom mit érzel, én is fogyózok most. DE nem hánytatom magam)

2017. máj. 30. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
esetleg kezd el számolni, hogy amit megeszel hány kalória és ha tudod, hogy annyit eszel, amennyitől nem hízol, akkor talán megnyugszol, és nem akarod kihányni. Jobb ötletem nincs. Mit tegyél arra egy válasz van amit te is tudsz, ne hánytasd magad, ha nem tudod megtenni kérj segítséget!
2017. máj. 31. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Sajnos ezt nem lehet abbahagyni , hiddjétek el. Ugy mondom hogy kb másfél éve vagyok bulimiás....egy hónapja kb megáltam de csak 1 hétig sikerült... eleinte csak egyszer egyszer, de már ugy 1 éve napi szinten hánytatom magam...

Ha teheted keres fel egy Pshihologust...másképp ,,Nagyon" kicsi az esélye hogy abbahagyod.


14/L

2017. okt. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

3 évig max 1-4 napra tudtam megállni, hogy ne hánytassam magam. Egyszer egy nagy elhatározás alkalmával 12 napig. (brávó magamnak... )


Aztóa eltelt jó pár hónap és most nemrég újra belevágtam , épp a 21. 'tiszta' napomnál tartok. Ebből egy hét koplalás 2 hét túlevés (2000-2500 kcal/nap, szóval annyira nem durva, de azért igen)

Nekem rengeteget segít, hogy a párommal őszinte lehetek. Megkértem, hogy minden este kérdezzen rá, hogy ment a nap.. Az elmúlt három hétben többet sírtam, mint a 3 évben, ameddig tartott ez.. Rettegtem, a félelem tartott mindig is a bulimiában. De olyna dolgoktól rettegünk, amik nem fognak megtörténi, már elmúlt a falásrohamom, az utóbbi napokban 1500 körül eszem 18.8-as a bmim , jól vagyok, szeretnek, ehetek, és nem fogok elhízni. Soha többet nem akarok kompenzálni, pláne nem hánytatással. Annyira jó így az élet..

Ja és minden 'tiszta' hónapra kapok egy ajándékot. Az első egy karáconyi pulcsi lesz. (Csak az első vében vannak ajándékok)

Szeretnék gyereket, szeretném boldoggá tenni a szeretteimet, és ehhez nehéz az út. De nagyon megéri.


Szóval szerintem találj valakit,akiben teljesen megbízol, és aki meg tud nyugtatni.. Ez nagyon fontos. És ne félj, úgy sem fogsz elhízni.. Kezdetben lehet 1-2 túlevés, meg aztán 1-1 nap, de az 1-1 nap már minden embernél előfordul..

Ne adjátok fel, van kiút ebből is.

2017. dec. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!