Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Paletta Color Sampoo színező...

Paletta Color Sampoo színező diószőke (7 végű) árnyalatából újra szőke haj?

Figyelt kérdés
Szőkére szívott hajamra kentem két hete, mert szőkésbarnát akartam, de ez egy meleg vörös haj most a fejemben, (barnás vörös, nem kékes vörös). Amúgy is meleg tónusú világosbarna a hajam, bőröm, minden meleg rajtam, ezért nem rettenet a zöld szememhez, de vissza akarom kapni a szőke hajam. Mivel szívhatnám le ezt a színt, hogy se zöld se narancssárga ne legyen?

#Vissaszőkítés
jan. 25. 17:19
 1/2 A kérdező kommentje:
Fejemen, nem fejemben...
jan. 25. 17:20
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát mivel szőkített hajra tetted esélyes hogy magától le fogja dobni viszonylag rövid idő alatt így én első körben nem szőkíteném újra. Mosd gyakrabban erős samponnal pl head & shoulders, próbáld ki a c-vitaminos pakolást (c-vitamin por + sampon keveréke 1 órára). Ha pár hónap múlva sem akar mozdulni akkor fodrász
jan. 26. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!