Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Jól állna a szőke haj?

Jól állna a szőke haj?

Figyelt kérdés
Kiskoromban szőke voltam, de később bebarnult a hajam sajnos, és most ilyen szőkésbarna, viszont szeretném világosítani. De a szőkeből is rengeteg fajta van, és nem tudom melyik passzolna a legjobban. (kék szemem van és világos bőröm)

2023. júl. 5. 09:09
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Fodrász segíthet.
2023. júl. 5. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ezt így nem lehet megmondani. Számít a bőröd színe, árnyalata. De a stílusod is. Meg persze az is, hogy milyen gyakran tudnál fodrászhoz menni.

Valószínűleg valamelyik modern melírtechnika lenne jó. Nem kell az egészet befesteni és nem is kell havonta fodrászhoz menni.

De nem egyszerű jó fodrászt találni, aki nem sárgát fest, és tényleg jó, nem sávokat rajzol a hajadba :) Szóval érdeklődj körbe ismerősöknél, hogy ők hova járnak és elégedettek-e.

2023. júl. 5. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%
Képet tudsz csatolni?
2023. júl. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kék szemmel és világos bőrrel a melegebb és hamvasabb szőke is jól áll. Szóval amilyet szeretnél.
2023. júl. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Határozottan jól állna neked a szőke haj. Leginkább ilyen árnyalat passzolna a kék szemedhez és a világos bőrödhöz:

[link]

2023. júl. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
En inkabb ilyen aranyszőkére gondoltam, nem akarok nagyoj világosat, csak 1 a baj hogy akkor rendszeresen kell vissza mennem fodrászhoz nem?
2023. júl. 9. 11:00
 7/9 A kérdező kommentje:
[link] ezt a hajszint hogy hívják?
2023. júl. 9. 11:01
 8/9 A kérdező kommentje:
[link] ilyesmire gondoltam
2023. júl. 9. 11:02
 9/9 A kérdező kommentje:
[link] erre gondoltam
2023. júl. 9. 11:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!