Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért nem barnulok tovább?...

Miért nem barnulok tovább? (Szoli)

Figyelt kérdés
Alapvetően barnulós bőröm van, de mostanában olyan fura sárgás halványbarna lett régebben szinte csokira barnultam. Nem tudom mi a baja a bőrömnek, de olyan fura hogy mondjam olyan homályos lett, nem erőteljes, állaga is penyhüdt. Arcbőröm is olyan fura lett, nincs benne élet. Hetente 2x járok 6 percre régen a 4 perctől csoki lettem.

jan. 26. 06:29
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
3 éve járok. Sose jártam 10-20 percekre mert akkor hamar elfogyna a bérletem és nem vagyok gazdag, hogy állandóan fizessem a bérletet. Mondjuk nem égek le sose nyáron hanem barnulok, szóval lehet tényleg ha emelném a percet akkor barnább lennék.
jan. 26. 06:31
 2/14 A kérdező kommentje:
nagyon zavar hogy élettelen sárga lettem.
jan. 26. 06:32
 3/14 anonim válasza:
84%
A szoli az inkább sárgit mint barnit, évek óta járok, de az arcom az sárga inkább
jan. 26. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
akkor mi barnít?
jan. 26. 06:59
 5/14 anonim ***** válasza:
85%
Sajnálom, hogy nem szereted magad. Nehéz életed lehet.
jan. 26. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
79%
Keress olyan embereket akiknek nem számít, hogy szolizol -e vagy nem, ők azok, akik igazán elfogadnak.
jan. 26. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
de nem másnak akarok megfelelni, nekem a sötétbarna tetszik.
jan. 26. 07:09
 8/14 anonim válasza:
100%
Világos a böröd, ezért nem barnulsz, hanem inkább sárgás lesz a színed , 3- as válaszoló voltam
jan. 26. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
de pont ezt mondom nem lehet világos mert akkor régen se tudtam volna csoki lenni
jan. 26. 07:23
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Talán mert a bör is változik idovel.

Amugy nagyon káros, gondold meg, hogy érdemes-e. Ha még fiatal vagy, nem látod, de pl. én már 40 felett vagyok és azok az ismeroseim, akik sokat jártak szoliba, nagyon csunya az arcuk, sokkal idosebbnek néznek ki, már most ráncosak.

jan. 26. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!