Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fodrásznál már festetett...

Fodrásznál már festetett hajat lehet otthon drogériás hajfestékkel átfesteni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Pár napja voltam fodrásznál és nem olyan hajszínt kaptam amit vártám! Most a hajam világos barna az eredeti pedig sötét barna, szeretném befesteni egy syoss-os drogériás mély barna hajfestékkel! Félek hogy nem azt a színt fogom kapni!

jan. 26. 15:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Necces, én nem mertem. Inkább kerestem másik fodrászt és az rendbe tette. De pl a barátnőm megpróbálta otthon és nagyon ronda lett.
jan. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Vilagosbol lehet sötetet csinalni drogerias hajfestekkel otthon, forditva nem, mert akkor esetleg zöld lesz.

En viszont varnek a helyedbe, nem rögtön csinalnam, a hajnak nem tesz jot ez a strapa egy par nap különbseggel. Varj legalabb meg 2 hetet, utana probald meg drogeriabol a sötetbarna hajszinezöt, nem pedig a festeket. A hajszinezö nem tartalmaz hidrogen peroxidot. Majd masfel honap mulva mar a festekkel is befestheted.

jan. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Legjobb szerintem ha most így hagyom! Aztán másik fodrásszal probálkozok vagy majd én festem otthon egy kis idő múlva!
jan. 27. 13:49
 4/4 hannna099 ***** válasza:
Szerintem jobb lenne (a hajad állapotának és színének az érdekében is), hogyha színezővel festenéd be, ha nem is pont olyan lesz mint amilyet szeretnél, akkor is jó, mert nem marad benne örökre. Én a Casting creme gloss festékeket nagyon szeretem, fényesebb is lesz a hajam utána.
jan. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!