Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van, aki hosszúhajúként nem...

Van, aki hosszúhajúként nem jár fodrászhoz?

Figyelt kérdés

A végéből otthon vág, maga befesti, stb.

Miért nem jársz? Drága? Nincs értelme?



jan. 29. 20:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Csak akkor megyek, mikor valami frizurát szeretnék, amit én nem tudok megcsinálni.

Amíg anya élt, a hajvégeimet ő vágta, halála után apa vágta egy ideig, most párom már jó pár éve.

Festeni még nem kell a hajamat, de meg fogom majd tanulni.


Most miért nem járok? Mert nem látom az értelmét.

jan. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Egy fillert se akarok fizetni. Nem akarok alkslmazkodni az idoponttal. Nem akarok butasagokrol valo beszelgeteseket vegighallgatni.

Nem kockaztatom,h masszinu lesz a hajam.

jan. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer voltam fodrásznál, pont, mikor nagyon rövidet akartam, és nem mertem saját magam. A hosszúból könnyebb vágni, festeni sem nagy cucc.


Ahogy hallom barátnőktől, hogy többet vágnak le, mint amennyit mondasz, illetve engem is kértek már meg, hogy igazítsam meg, amit a fodrász (30 ezrekért) elrontott, nekem nem érné meg.


Amúgy pont most tervezem befesteni a tövem, és amit a 2-es is írt, nem lenne nekem észszerű erre külön időt szánni, elmenni, ülni, hallgatni valakit, mikor felkenem magamnak, közben podcastet vagy zenét hallgatok, és megcsinálhatom éjfélkor is.

jan. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Hosszú hajjal nem jártam, annak a végét anyám is le tudta vágni, ahhoz nem kell extra tudás. Röviddel már járok, mert ennek kell hogy valami fazonja is legyen.
jan. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 jpeter1 ***** válasza:
Nekem a térd alá érő hajam alját a párom évente egyszer teljesen egyenesre vágja.
jan. 30. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 jpeter1 ***** válasza:
23%
A párom haja földig,a lányomé már bokáig ér. Egyiket sem vágjuk. Szép dús egészséges mindkettőnek. Nagy kontyot hordanak,ezért is hagyjuk nőni.
jan. 30. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Derékig érő természetes szőke hosszú hajam volt. Mikor a fodrász azt modja meg van törve. Mondtam neki jó vágjon belőle valamennyit. Erre levágta az egész copfomat. Kivettem a kezéből és otthagytam. Ez 15 éve volt. Soha többet fodrászhoz nem megyek. Most hátközépig érő közép szőke hajam van és a férjem vágja(akár fazonra is) mossa, szárítja otthon.
jan. 30. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Metionin ***** válasza:
Én évente 2x vágatok a végéből, magamnak festem. Régebben amikor egyenes volt az alja, magamnak is vágtam, semmi gond nem volt vele de már ennél a hossznál és mert U alakra vágatom, nem tudom magamnak szimmetrikusra megcsinálni.
jan. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert mikor jártam sosem tudtam megnöveszteni, mindig sokat vágtak belőle, most pedig mikor már hosszú, a végét magamnak vágom (amennyit szeretnék) és festem ha szükséges.
jan. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is magamnak vágom és festem. A végéből félévente vágok pár centit, ez kb 10 perces munka, egyenes az alja szóval nem kell hozzá tehetség. Elöl van fokozat a hajamban de azt is megtanultam magamnak, pont azért mert a fodrász mindig túl sokat és túl rövidre vágott aztán úgy néztem ki mint a szőke nő az abbából. Én sötétebbre festem mint az eredeti színem így ez sem okoz problémát. Anyagilag megtehetném hogy fodrásszal csináltatom mindezt de már a gondolattól is kiráz a hideg hogy erőltetett beszélgetést kell folytassak egy idegennel amíg magamat bámulom a tükörben.
jan. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!