Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 18-30 év között ki jár szolári...

Vece kérdése:

18-30 év között ki jár szoláriumba illetve milyen gyakran ?

Figyelt kérdés
Arra lennék ki váncsi mennyire népszerű még a szoláriumba járás. Mivel a baráti körömben sokan járnak köztük én is

jan. 31. 14:28
A kérdező szavazást indított:
igen hetente töbször
hetente
havonta
évente
soha
23 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
67%
Arra mentem, hogy évente, de inkább félévente 3-4 alkalommal. Általában megyünk egyszer nyáron és télen is nyaralni és előtte. Sajnálom nagyon a bőrömet, de annyivan jobban áll mikor van egy kis színem, az eredeti bőrömmel úgy nézek ki, mint ha beteg lennék, remélem előbb utóbb nem leszek ennyire hiú és még ennyit sem megyek.
jan. 31. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

A tudatos bőrápolók kerülik, de még mindig elég népszerű sajnos. Pedig azon kívül, hogy bőrrákot okozhat, nagyon magas az UVA sugara, ami korai bőröregedést (ráncokat, petyhüdt bőrt), dns károsodást okoz (nem okozhat, hanem okoz).

Szép a barna bőr, de én inkább a feszes, ránctalan fehérre szavazok.

febr. 1. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%
Soha, nálunk nem divat se a bőrrák, se az a ronda grillcsirke szín, amit a szoli ad.
febr. 1. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
14%
Naponta. 13 éves korom óta járok, egyszerűen imádom! Folyton tele voltam mitesszerrel, pattanással, a szoli egyszer s mindenkorra eltüntette. Olyan fincsi, relaxál, egyszerűen élvezem ahogy süti a bőrömet!
febr. 3. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
77%
Nem értem azokat a szülőket sem, akik megengedik a 13-15 éves gyerekeiknek a szoláriumozást. 18 év alatti csak szülői engedéllyel használhatja. Főleg a lányok érintettek ebben. Értem, hogy tetszeni akarnak a fiúknak, de biztosan nem gondolnak bele, hogy baj lehet belőle. Nem véletlenül emelkedett meg ilyen drasztikusan a bőrrákos megbetegedések aránya. Meg vagyok döbbenve, amikor ránézésre 14 év körüli kislányokat látok agyonszolizott bőrrel díszelegni... Ostobák lehetnek a szüleik is.
febr. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#5-nek: 18 év alatti egyáltalán nem használhatja, semmilyen formában! Van kiskapu: személyzet nélküli, automata szalon, ahol az igénybevevő felelőssége ennek a betartása! Nem tudsz mit tenni, a 12-13 éves lányok versenyt szoliznak. Tetszettek, amikor korban hozzám illők voltak.
febr. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
#6 Oké, de az is tetszeni fog nekik, amikor 45 évesen kapnak egy melanoma típusú bőrrákot, amely nagyon hamar áttétet képez és általában mire észreveszik már kevés az esély a túlélésre...?
febr. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!