Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen gyakran érdemes szolári...

Milyen gyakran érdemes szoláriumba menni?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nem egészséges és a túlzott használata bőrrákot okozhat, pont ezért kérdezem,,hogy mi az ami még elfogadható, mert amúgy én nagyon szeretem és hamar látszik az eredmény. Szerencsére jó bőrtípusom van, de alapjában hófehérke vagyok.:( Még érdekelnének az önbarnító tabletták is, valaki esetleg?

2015. jan. 21. 19:00
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Semmikor nem érdemes, nyilván tudod, hogy nem csak bőrrákot okoz, hanem tönkre is teszi a bőröd, kiszárad, ronda ráncos, pigmentfoltos lesz tőle idővel. Ezeket visszacsinálni sem lehet... szóval inkább kerüld a szolit, ahogy a napot is ha erős az UV.
2015. jan. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
37%
SOHA.
2015. jan. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%
miért baj,ha hófehérke vagy?
2015. jan. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A hófehér bőr különlegesen szép. A japán nők állandóan napernyővel jártak, hogy szép fehér maradjon a bőrük!
2015. jan. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Soha nem érdemes. A fehér bőr meg tényleg sokkal szebb is.
2015. jan. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Hetente 2x mehetsz két hétig,aztán hetente 1x.Én csak ősszel meg tavasszal járok,semmi bajom!
2015. jan. 22. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy szép a fehér bőr, de engem pl. idegesít saját magamom, mert folyton azt kérdezgetik tőlem, hogy jól érzem-e magam, olyan sápadt vagyok :( Ezért kb. 2-3 alkalommal a téli időszakban én megengedem magamnak. Ettől nem leszek pirított r!banc, de az az egy árnyalat is sokat számít. Nyáron se szoktam napozni, nem szeretek lesülni, az a minimális szín, amit a szabad levegőn léttel magamra szedek, nekem mindig is elég volt, hogy normális színem legyen (tehát ne nézzek ki vizi hullának, se vámpírnak, se betegnek, még így sem szoktam barna lenni, egy halvány bézs színről beszélek).

A párom viszont (kb. ezer éve volt :D) jobban tetszett világos bőrrel, neki jól áll, mert szép színű a szája, nem olvad bele az arcába, pirosak az orcái, és a szeme alatt sem olyan vékony a bőr mint nekem, amitől úgy nézek ki, mintha egy hete nem aludtam volna. De hát a jó munkás embör nem engedheti meg magának a fehér színt..

2015. jan. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
48%

Akinek szép a fehér bőr az éljen vele. De nyilván a kérdezőnek nem tetszik, azért akar egy kicsit barnább lenni. A kérdésre válaszoljatok, ne okoskodjatok, aki szoliellenes az meg mi a francért válaszol? Én se szeretem a fehér színt, szerintem semmi szép nincs benne.

Hetente 2x nyugodtan mehetsz. Semmi bajod nem lesz, csak akkor ha ész nélkül járnál minden nap.

2015. jan. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem hetente 1×-2× mehetsz csak teljen el közöttük 3 nap. Nekem s pont ilyen a bőröm, télen hulla, nyáron meg barna, én is jobban szeretem a barnább bőrt. Nem látszanak annyira rajta a bőrhibák,kipirosodás stb. Ja és még az is segít ha szolizás előtti napon leradírozod a bőrödet és utána bekened testápolóval, így gyorsabban barnulsz.
2015. jan. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Régebben én is szoliellenes voltam és a fehér bőr is jobban tetszett, de most inkább barnább szeretnék lenni, de nem csoki. Csak hogy szép egészségesen nézzek ki. Tőlem is sokszor kérdezgették, hogy minden rendben, mert sápadt vagyok és mivel szőke hajam van, az még rátesz erre egy lapáttal. Nem viszem túlzásba, legutóbb több, mint egy hete voltam és különben is bioszoláriumba járok, ami kímélőbb és egyáltalán nem rendszerességgel!
2015. febr. 1. 18:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!