Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Férfiként érdekelne a göndör...

Férfiként érdekelne a göndör haj. Ez a mostani tipikus oldalt rövidebb, fent pedig göndör. Nem úszhatom meg brutális hajhullás nélkül? 27 éves vagyok.

Figyelt kérdés
Dauer elvileg nagyon rossz a hajnak, mindenféle krém pedig felemás végeredményt nyújt. Meg félnék is mindenfélét rákenni a hajamra.
febr. 2. 07:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi ez a "mostani tipikus", de hajfüggő az eredmény. Anyám 30 éve göndöríti a haját, semmi baja nincs.
febr. 2. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Hán embert láttál megkopaszodni dauer miatt?
febr. 2. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

A dauer ezelött 50 évvel tényleg ártott a hajnak, ma a modern szerek egyáltalán nem. Persze nem otthon "rákenni" a hajra, hanem hozzáértö fodrásszal csináltani, akkor azt is meg tudod vele beszélni, mennnyire legyen göndör vagy éppen csak hullámos.

Én közel 40 éve daueroltatom a hajam, és semmi baja, váll alattig érö, nem töredezik, nem hullik, nem döglött szinü, gyakoraltilag senki nem tudja a környezetemben, hogy nem természetesen hullámos.

febr. 2. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
43%
Ez a trend nevetséges.
febr. 2. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Férfi göndör tight hajat szeretnék. De még meggondolom, mert elvileg ápolni kell meg macerás, hogy utána ne álljon állandóan össze-vissza. Ilyen tengeri sós spray-t írnak amit fújogatnom kell magamra.
febr. 2. 09:24
 6/18 anonim ***** válasza:
60%
Igen,és ezzel együtt is azt éred el,hogy viccesen nézz ki. (Nő vagyok)
febr. 2. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
44%

“Hán embert láttál megkopaszodni dauer miatt?“



Rengeteget! Hemzsegnek a rémtörténetek redditen, böngésszél a neten. Írd be, hogy

damaged hair by perm male

kulcsszavakat vagy vmi ilyesmit. TONNASZÁMRA jönnek a találatok. Rosszabbnál rosszabb megoldásokkal, soha véget nem erő kálváriával. Mindenféle kémiai anyagot ráaggatnak az emberre, hogy göndör legyen haja. Nem éri meg.


Ez is olyan, mint az alkohol. Mindenki tudja, hogy semmilyen jótékony hatása nincs. Valaki alkoholmérgezésben hal meg, más boldogan leél 100 évet makkegészségesen. De attól méreg. Csak szerencséje volt.


Attól hogy valaki 40 éve daueroltatja a haját attól ugyanúgy károsodik max. szerencséje volt, hogy nem látszott annyira, minimális lett a veszteség. De attól a haja gyengült, nem is keveset. Én nem kockáztatnék. Nem éri meg.

Nincs olyan, hogy valaki egycsapásra bugyiszaggató szívtipró lesz göndör hajtól. Aki ronda volt eddig is az ronda lesz göndör hajjal is. Ez van. Aki jól nézett ki eddig is, annak meg nem mind1 hogy göndör vagy sem? Eskü unalmatokban már nem tudtok mit csinálni magatokkal

febr. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
46%
Hiába pontoztok le, csak fáj az igazság. Nyugodtan kenjétek a hajatokra azt a büdös szar vegyszert.
febr. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
68%
Amúgy vki elmondja,ez hogy jött divatba? Nem emlékszem,h valaha népszerűek voltak a göndör hajú fiúk. Sőt,ez a haj kb kizáró ok volt. Mi változott??
febr. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Nem a nagyasszonyok véleménye érdekel, hogy nekik kizáró ok vagy sem. A huszonéves nők, fiatal lányok megőrülnek a göndör hajért. Vagy rosszul tudom????
febr. 2. 17:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!