Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Niacinamid és BHA hámlasztó...

Niacinamid és BHA hámlasztó használható együtt?

Figyelt kérdés
Már egy pár hónapja használok niacinamid szérumot, az arcápolásom alapdarabja. Nemrég ajándékba kaptam egy Baleas BHA hámlasztót, amiről jókat írnak, de azt nem, hogy mivel érdemes használni. Lehet őket egymás után felrakni, vagy külön napon érdemes?

febr. 5. 16:45
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Eméletben lehet használni együtt, kérdés mennyire érzékeny a bőröd. Ha nem használtál még BHA-t akkor először külön vezesd be, majd ha már megszokta próbáld ki a kettőt együtt.
febr. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Metionin ***** válasza:
100%
Elvileg lehet együtt de én inkább úgy szoktam, hogy reggel nia, este hámlasztó, nem szeretek több hatóanyagot egymás után kenni akkor sem, ha elvileg nem vész össze.
febr. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!