Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A benőtt szőrszállal mit...

A benőtt szőrszállal mit lehet kezdeni? Elmúlik magától?

Figyelt kérdés

Tegnap este vettem észre,hogy intim helyen benőtt egy szőrszál,ez el fog múlni, magától is? (Mar 2 napja biztos hogy ilyen,akkor borotvalkoztam)

Tettem rá betadint de mára ugyanolyan csúnya,es en hülye meg is nyomkodtam(kihúzni hiába próbálom,szerintem olyan mélyen van hogy már nem is látom,ráadásul nagyon faj tűvel meg nem merek hozzányúlni :/



febr. 8. 11:26
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Ne nyúlj hozzá többet, ne piszkáld. Ha szerencséd van, a gyulladás kitolja a szőrszálat és ki fogod tudni húzni.
febr. 8. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
73%

Ilyen nincs, hogy kitolja. Általában felkunkorodik a bőr alatt a szőrszál és egyre jobban begyullad.

Gyógyszertárból lehet venni steril tűt és 70% alkoholt. Letörölgeted vele a bőröd és a tűvel óvatosan kipiszkálod.

febr. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A szőr hajlamos benőni.

A kis huncut körkörösen is visszafele benőhet.


Sok emberből kellett kiszednem már.


Vannak, amik tünetmentesen csak egy sötétebb bőrpöttynek látszódnak.

Legtöbb embernek pl a combjai belső felén találhatóak.


A folyamatos surlódás miatt nincs ott szőr, amik pici tövek megmaradnak simán vissza nőnek bőrbe.


Sokszor megesik, hogy 2-4cm-es szálakat húzok ki másokból.


Az intim borotválkozásra egy tipp:

Ne szőrszál iránnyal szembe borotválkozz, hanem megfelelő irányba egy tisztességesen éles borotvával.


Így minimálisan kilógnak a szőrszálak végei és kevesebb eséllyel nőnek be.


Borotválkozás után 1 nappal érdemes ellenőrizni a szálakat s korai fázisban elcsípni azokat, amik vissza akarnak nőni.


Ha mélyen van ne piszkáld, ha nem értesz hozzá.

Keress fel egy kozmetikust vagy bőrgyógyászt.

febr. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!