Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon ciki ha seborrheás az...

Nagyon ciki ha seborrheás az arcom ès úgy megyek ki az utcára?

Figyelt kérdés

Lány vagyok és elsminkelni nem szeretném, mert csak rosszabb lesz tőle és nem levegőzik a bőr. De félek hogy mit fognak gondolni rólam az emberek, sajnos az államnál eléggé durván piros foltos és hámlik is a bőröm



Nem érdekelne ki mit gondol, de szorongás jön rám, ha bárki így végig méricskél, akár az utcán, akár villamoson.



febr. 8. 22:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
69%

Nem ciki, hiszen gondolom nem tehetsz róla és amúgy sem gennyes ragyákról van szó. Amúgy ha szép lány vagy akkor legtöbb fiú utoljára fogja a bőrproblémádat nézni 😁


(Már ha magamból indulok ki)

Bőrgyógyász szakorvosnál jártál vele?

febr. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Egyelőre nem jutottam el, valószínűleg hétfőn fogok menni.

Én nem tartom magam szépnek, de kinek mi a szép ugye.

Nem is a fiúk zavarnak inkább, hanem hogy holnap reggel mennem kell állásinterjúra és attól izgulok, hogy ott nem leszek emiatt szimpatikus.

febr. 8. 22:59
 3/14 anonim ***** válasza:
91%

Valószínűleg hétfőn? Hát nem tudom hova akarsz menni hétfőn, de börgyógyászatra kell időpont/előjegyzés. Kivéve a sürgős eseteket. Mióta van meg neked a probléma?


Mennyire soborreás? Amúgy állásinterjúra azért érdemes lenne jobb formát mutatni, feltéve ha nem valami vacak helyre mész. Sajnos az emberi elmének van tudattalan része is.

febr. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Hétfőre már van időpontom csak a jelenlegi melóm miatt nem biztos, hogy eljutok.


Tudom hogy jobb formát kéne mutatni, gyári munkáról van szó egyébként, ki se kell öltözni...csak azért fontos az első benyomás.

Szeretném azt a munkát, és csak holnap van esélyem megkapni

febr. 8. 23:11
 5/14 anonim ***** válasza:
Nekem is ez van, gyogyithatatlan !
febr. 8. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Alap esetben szerintem ne fedd el mert csak rosszabb lesz tőle és különben se érdekeljen senki véleménye. De ha van tétje akkor jobb lenne, mert jól gondolod sajnos sokan ítélkeznek külső benyomásra.
febr. 8. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

5/6


Igen gyógyíthatatlan de tünetmentessé tehető

febr. 8. 23:42
 8/14 A kérdező kommentje:

6/7

Valszeg holnap reggel sminkelek, amint hazaérek lemosom hogy ne legyen nagyobb gond belőle.

febr. 8. 23:43
 9/14 anonim ***** válasza:
Mi alapján vagy benne biztos, hogy soborrea?
febr. 8. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Már volt ilyen egyszer és akkor azt mondta a bőrgyógyász hogy az. És a tüneteim ugyanazok
febr. 9. 00:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!