Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sos!! Mitől kócosodik/...

Sos!! Mitől kócosodik/ rasztásodik a hajam a tarkómnál?

Figyelt kérdés

Már most felül is találtam .. kb 3-4 évente előjön nem tudom mitől

Nem vasalom, nem szárítom. Ritkán balzsamozom, varga sampont használok, mert attól kevésbé hullik

Hosszú s..ig érő hajam van, száraz, töredezett, szálkás de ha rövid akkor is ilyen



febr. 13. 18:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Mert ott éri a legtöbb káros hatás (hajgumi, sál, kapucni, garbónyak, ott hajlítod a nyakad, izzadhatsz is, szék háttámlája, akár álmodban is úgy forogsz, hogy dörzsölöd stb.). Plusz ha egyszer már jó rendesen összekócolódott, akkor meg is tud törni a hajszál, legalábbis nekem olyan furcsa tapintású lesz utána a hajam, hiába fésülöm ki, sokkal könnyebben kócolódik újra.

Emellett ott a legnehezebb kifésülni, a haj tövénél nem tudod úgy megfogni, hogy ne fájjon a kócolás, nem is esik úgy kézre.

Nekem tuti ezek voltak az okok, mióta odafigyelek rá, hogy minden fésülködésnél alaposan kifésüljem ott is, azóta nincs ilyen problémám.

febr. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szupi majd megnézem
febr. 13. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!