Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tüntessem el a hajamról...

Hogyan tüntessem el a hajamról az arany/vöröses szőkét?

Figyelt kérdés

Szőkítve lett, hamvas szőkével lett festve (9.21) mégis arany, a napon egyenesen virít. Párszor megmostam, még világosabb lett, a hamvasító sampon semmit nem ért. Egyébként fodrász csinálta. Ha vennék nagyon világos szőke festéket, az takarná? Melírozva van, a barna benne az is arany, pedig 6-os natúr lett rákenve. Vagy a barna csúnya lenne benne a szőke festéktől?

Ha az egészet lekoktéloztatom, ugyan ilyen sárgás lesz csak világosabb,azt már lehet fedni hamvas szőkével, úgy, hogy ne legyen sem sárga, sem vörös? Jókat írtak a Palette xxl jég és skandináv szőkéről. A barnám 6-os.

Kész vagyok ettől a színtől!


2010. okt. 24. 16:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Talán azért mert festett barnára lett rámelírozva? Mert akkor azért.

Nekem világosbarna hajamat 9.1 hamvasszőkével lett festve 6%-os hidroxival és először picit vöröses középszőke lett, most már egész jó.

Próbálj rámelíroztatni vagy nem tudom, 10.1 vagy 11.1 es hamuszőkével. Kérdezd meg a fodrászodat mit tehetnél. De inkább a fokozatos szőkülést ajánlom!

2010. okt. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az egészet befestette a 6-os festékkel, miután lemosta, megszárította, és a melírhoz a csíkokat fóliában ismét szőkítette, tehát nem a festettre tette a szőkét. De a barnám is arany, sajnos.
2010. okt. 25. 07:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!