Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sikerült esetleg valakinek...

Sikerült esetleg valakinek hajat visszadúsítani? Bármi olyan, ami működött? 34/F

Figyelt kérdés
Tudom, hogy öregedés, genetika ilyesmi, nem nagyon lehet mit kezdeni vele, maximum elfogadni. De volt esetleg, ami valakinek bevállt és tényleg sikerült vele a kopaszodást visszafordítani? A hajbeültetésen kívül.

#kopaszodás #hajhagymák erősítése
febr. 13. 23:30
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Nem tudom számít-e a válaszom nőként. Nekem nagyon vékonyszálú és kevés hajam volt, és elkezdtem használni a szétajnározott rozmaring olajat, amit hetente egyszer bemasszírozok a fejbőrbe hajmosás előtt. Két hónap után nincs egy fél milliméter ahol ne lenne friss babahajam. Ott is nőtt, ahol azelőtt nem volt semmi. Férfiaknál általában az a terület kezd kopaszodni leghamarabb, nem tudom a hivatalos nevét. Elől, két oldalt. Már maréknyi hajam nőtt ott. Úgyhogy kifejezetten ajánlom.
febr. 14. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Ha genetikai kopaszodás, akkor fogadd inkább el, és borotva. Sokkal jobban jársz vele.
febr. 14. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Egyetlen dolog képes visszafordítani a kopaszodást,a minoxidil. Regaine oldat a neve a szernek,amiben ez van. Viszont: csak addig működik,amíg használod és mellékhatásai vannak.
febr. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Tartósan tényleg a hajbeültetés, de van más is, csak mind "enni kér" később is:

- helyi felületi kezelés: minoxidil, folyamatosan használni kell

- PRP: orvosi helyi kezelés vérszérumból, drága, körülményes (saját levett véredből készítenek plazmát és pontszerűen intektálják a fejbőrbe), több alkalom és utána is karbantartó kezelésekre vissza kell járni

- infravörös és infravörös közeli fény: "bukósisak" formában vehető eszköz, fajtától függően hetente 2-7 alkalommal kell használni 10-20 percet, drága, de hosszabb időre egyszeri befektetés (pl. currentbody.de, 740 euro, van 4 hónap visszatérítési garancia, ennél csak drágábbat vagy minőségben érdektelent találtam)


De van más is, ennek a bőrgyógyász néninek hiszek, amerikai, youtube-on, és tudományosan igazolható opciókban utazik. Video came: HAIR LOSS TREATMENTS THAT ACTUALLY WORK for MEN & WOMEN @DrDrayzday


Ha meg ilyen valamit tennék, de nem feszülnék meg energiával mész neki, akkor The Ordinary "multi-peptide hair serum", esetleg valami rozmaringos dolog, napi masszírozás, koffeines sampon, ilyesmiket szoktak próbálni. Anekdoták szép számmal vannak a mesés hatásokról, kutatások nem annyira acélosan, de kis befektetés, kis kockázat és nem fáj, esetleg rabolja az idődet. :)

febr. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:

Elképesztô sötétség uralkodik ebben a témában az átlagember körében magyarországon, ami látszik itt is.

Kérdezô, finasteride/dutasteride. 2% esélyed van mellékhatásokra amik nem kellemesek, de ha nálad nem jönnek ki akkor valszeg nyertél 15-20 évet amit hajbeültetésekkel még talán ki lehet tolni. Annyi h valami maszek urulógust kell keresned aki felírja. Ha meg elakarod fogadni a jelenlegi helyzetet akkor borotva, de nem bírom az olyan embereket akik azzal jönnek hogy MUSZÁJ elfogadni. Majd elfogadod 40 évesen.

febr. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim válasza:
Elôzô vagyok, 34 évesen a norwood skála melyik pontján állsz?
febr. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Sajnos utánaolvastam és a minoxidil és a finasteride is jelentős mellékhatásokat okoz sokaknál. 2%? Persze...mint mikor telidumálták a fejemet,hogy alacsony hormontartalmú fogamzásgátló nem okoz majd mellékhatásokat..az összes kijött,majdnem belepusztultam.
febr. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:
Igen, a kutatások alapján 2%. A horror cikkek, meg netes élménybeszámolók a hangos kisebbség.
febr. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:
Elôzô vagyok, 1 éve használom a finát és semmi bajom nincs, a hajam pedig nem ritkul tovább. A döntés a tiéd kérdezô, csak legyél tisztában az opciókkal, mert én nem voltam és annyit tököltem hogy szükségem lesz egy minimális beavatkozásra h fasza legyen a hajam.
febr. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:
Mérlegeld hogy mennyit ér meg neked a hajad és mennyit vagy hajlandó kockáztatni. Ismét elôzô voltam.
febr. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!