Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sikerült esetleg valakinek...

Sikerült esetleg valakinek hajat visszadúsítani? Bármi olyan, ami működött? 34/F

Figyelt kérdés
Tudom, hogy öregedés, genetika ilyesmi, nem nagyon lehet mit kezdeni vele, maximum elfogadni. De volt esetleg, ami valakinek bevállt és tényleg sikerült vele a kopaszodást visszafordítani? A hajbeültetésen kívül.

#kopaszodás #hajhagymák erősítése
febr. 13. 23:30
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
A finasteridet hogyan használod? Megmosom elötte a fejed, vagy felszívódik anélkül is?
febr. 21. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim válasza:
Finasterid tablettát szedek.
febr. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim válasza:
50 éve próbálják megoldani ezt, eljutottunk oda, hogy a finasteriddel meg a dutasteriddel eléggé jó eredményeket lehet elérni, a mellékhatásokat meg fogadd el. Szeritem ennek kell még 30-50 év, hogy hatásos, mindenkinek elérhető gyógyszert fejlesszenek ki, aminek nincsenek káros mellékhatásai.
febr. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
"mellékhatásokat meg fogadd el" - azért olvasd el, mik azok a mellékhatások, legyél képben, mit fogadsz el, különösen, ha szeretnél gyereket. Remélem, találsz olyan megoldást, ami minden szempontból elfogadható neked!
febr. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:
Tovább hangsúlyozom, alacsony a valôszînûsége a mellékhatásoknak.
febr. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Saját maga példáján okulhat csak..
febr. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
Úgy beszéltek mintha ez a gyógyszer valami anabolikus szteroid lenne xd
febr. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:

Kopaszság mellékhatásai:

soha többet nem lesz barátnôd

febr. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:

Ez egy veszélyes gyógyszer, kis és nagy adagban is. Én krvara szenvedek az androgén alopéciatol, már alig tudom hova fésülni, de lenyirni sem merem, akkor inkább a kötél, amúgy pár hónapja volt az öv a nyakamba ez miatt. Lehet a finasterid, vagy a dutasterid hatna valamit, de én ezt csakis kizárólag úgy merném használni ha nem lenne párkapcsolatom. A spermában válik ki ez a gyógyszer, a hüvelybe jutva mivel hormon, felszívódik, és a betegtajekoztaton ki is emelik, hogy védekezés nélkül ne létesítsen szexuális kapcsolatot, főleg ha épp családtervezes van a porondon, mivel elég csak egyszer felszívódjon a nőben, és egész életre nyomorék gyereket szülhet a világra. Családtervezes előtt legelabb 3-6 hónappal a szedését nem ajánlják.

Ezeket a mellékhatásokat komolyan kell venni, és ezeken belül szabad csak szedni úgy, hogy mást nem veszélyeztetsz vele, főleg nem a barátnőd, feleséged, szeretőd stb.

febr. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Nem, nem veszélyes gyógyszer. Mint minden gyógyszernek ennek is lehetnek mellékhatásai, ettôl még nem az ördögtôl való. Minimális mennyiség választódik ki a spermában. De valóban, ha valaki gyereket tervez akkor ne szedje addig amíg ez a projekt folyamatban van.
febr. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!