Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szőkítés, kinek milyen tapaszt...

Szőkítés, kinek milyen tapasztalatai vannak a fodrászoknál?

Figyelt kérdés

Sajnos nekem eddig mindig rossz tapasztalataim voltak a fodrászoknál. Már számát sem tudom annak hányszor találtam egy olyat aki jónak tűnt, hányszor bíztam meg mindig egy újban hogy na most ő el tudja nekem készíteni azt a hajat amit szeretnék, aztán hányszor kerestem másikat és mindig csalódtam. A pénzről nem is beszélve ugye, amit ezáltal kidobtam.

Az a vicces, hogy mindig mondják mutass már egy képet milyet szeretnél, mutatok, aztán a végeredmény meg sem közelíti. De könyörgöm ha mutatok képet akkor egyértelműen látszik mit szeretnék, a hülye is látja és megérti. Hogy nem érzik hogy az közel sem olyan mint amit szerettem volna. Ráadásul direkt előre megkérdezem reménykedve hogy egységes lesz? Meg próbálom inkább reálisan nézni és rákérdezek hogy de ugye most elsőre nem lesz olyan világos mert ugye több alkalom kell hozzá hogy olyan legyen. És mondja hogy nem biztos lehet már most is olyan lesz, meg mondja is közben folyamatosan hogy hú de szép világos lesz nagyon fogja a hajad.

Meg annyira kellemetlen azt hallgatni végig hogy hát bezabál a hajad rendesen az anyagokból, meg sok anyag kell rá szóval lehet több lesz az ára, úgy, hogy én azért súlyos tízezreket fizetek és az eredmény az hogy nemhogy sok, de pont hogy kevés anyag van rajta.. Mert itt-ott befogta felül nagyon szépen néhány tincset hamvas szőkére a többi meg világosbarna az egész, hát ép ésszel belegondolva, ha valahol be tudta fogni nagyon világosra akkor mindenhol befogta volna! Ha kellő anyag megy rá ugye, szóval ez mind csak anyagspórolás volt :/

Arra gondoltam, hogy nekem többet nincs már energiám és kedvem több fodrász kísérletezésére meg több pénzt sem szeretnék kidobni a semmire, szóval inkább megcsinálnánk itthon anyával. Ő pontosan tudja hogy milyet szeretnék, hogy az egész szép világos hamvas szőke legyen ne csak pár tincs, de mégis azért a tetején melíros legyen hogy szépen nézzen ki akkor is ha nő lefelé, de ez csak néhány cm lenne, onnan lefelé pedig az egészre anyagot rákenni. Biztos vagyok benne hogy jobban megcsinálnánk mint ezek a “fodrászok”. Persze ésszel, nem össze vissza károsítanánk a hajamat. Neten találtam kinblond károsításmentes szőkítő szettet, ami nagyon kíméletes és tényleg nem roncsolja a hajat. Plex hajápoló, regeneráló, tehát biztonságban lehetnék nem égne szét a hajam.

Mivel most voltam fodrásznál, 2 hét múlva lehetne újra szőkíteni szerintetek? Ilyen kíméletes anyagokkal szerintem nyugodtan megpróbálhatnánk. Addig pedig blondme termékekkel ápolom.



febr. 14. 13:46
 1/1 anonim válasza:
100%

Egyet azért ne felejts el, a korábban össze - vissza festett hajadat festi mindig egy újabb fodrász, akinek fogalma sincs arról, hogy korábban milyen anyaggal meddig volt kezelve a hajad, mivel egy másik fodrász csinálta, és egyik sem jós, hogy előre lássa mi lesz ezek után a hajadból.

S gondolod ha fentiek tükrében szakembernek nem sikerült akkor nektek laikusoknak sikerülni fog? Kétlem. 2 hete volt szőkítve s már újabbat akarsz? Miért nem naponta akkor? Jézus... Ne csodálkozz, ha nem marad hajad.

febr. 15. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!