Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tapasztalt fodrászok tanácsait...

Tapasztalt fodrászok tanácsait kérném!?

Figyelt kérdés
A kérdésem az lenne ,hogy miért száraz neg szálkás a hajam ha magamnak mosom meg szárítom,de ha fodrász csinálja akkor meg olyan selymes és puha..mitő lehet ez?

2015. aug. 28. 12:30
 1/3 anonim ***** válasza:

A fodrász használ elég sok mindent a hajra beszárítás előtt.

Kondicionáló, olaj,hasonlók...

Ezek elég drágák.Ha magadnak veszel sampont,balzsamot,esetleg olajat(nekem ez a 3 együtt kb 3ezer),akkor a sampont használom 1 hónapig,a balzsam nekem megvan majdnem egy éve,a hajolaj pedig 3-4 hónap.

Ehhez képest,ha elmész 1 alkalommal a fodrászhoz,akkor is ott hagysz 3ezer forintot,és az csak 1 alkalom,a hajad pedig kitart 3-4 napig. A fodrászok tényleg a legjobbal dolgoznak :)

2015. aug. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

A fodrász nem használ mindenképpen sok mindent a hajra, a fodrász ismeri a hajtípusodat, és a megfelelő anyagokat használja megfelelő mennyiségben!

Az előttem szólónak abban igaza van, hogy fontos a jó minőségű ápoló, illetve formázó termék használata, de nem szabad elfelejtenetek azt sem, hogy mi fodrászok azt tanuljuk meg az iskolában, illetve a továbbképzéseken, hogy hogyan lehet tökéletes frizurát készíteni vendégeinknek. Tehát az anyagok, a formázás technikája, és a megfelelő eszközhasználat együttesen eredményezi azt a selymes, puha, és szép frizurát amit a fodrász készít neked. Az otthoni frizurakészítés trükkjeit nagy ritkán egy-egy fodrász szalonban szokták oktatni az ott dolgozók, de ezek az oktatások általában a saját vendégekre korlátozódnak.

2015. aug. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat
2015. aug. 30. 08:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!