Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A göndör hajam elkezdett...

A göndör hajam elkezdett szöszösödni és kiegyenesedni. Tudnátok segíteni, hogy mitől lehetne egészséges,szép göndör a hajam megint és mivel tudnám megöveszteni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Alapból göndör a hajam (3A és 3B között kb.),régebben szöszös volt,és nem tudtam kezelni,de már körülbelül 2 éve próbálok rá jobban odafigyelni.

Néha vasaltam a hajam,de mostanában elkezdett kiegyenesedni(nem teljesen egyenes, hanem olyan mintha ki lenne fésülve)

Ide rakok képeket arról, hogy miket használtam eddig. Tudnátok segíteni, hogy mitől tudnám úja egészséges göndörré tenni a hajam, és mitől tudna nőni a hajam?

Előre is köszi: 16/L


termékek amiket használni szoktam:


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]



febr. 17. 13:16
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Próbáltad már cgm alapján ápolni? Curly Girl Method - ha rákeresel, rengeteg tippet és terméket találsz magyarul is. De érdemes pl. a curlmission.hu oldalon is körülnézned.
febr. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
1/1 köszönööm,megnézem:)
febr. 17. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!