Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Most kezdem el használni a...

Most kezdem el használni a differin nevű krémet, de olvastam hogy nagyon szárítja a bőrt. Használhatok mellette pattanásos bőrre való hidratáló krémet? És amúgy mik a tapasztalatok a krémmel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2010. okt. 24. 20:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia, gondolom neked is a bőrgyógyász írta fel vagy a kozmetikus:) Hát tény ami tény nagy szárítja a bőrt egy idő után. Én régen úgy csináltam, hogy nem minden nap hanem minden másnap estére kentem be vele az arcomat. Így használt és nem is szárított annyira. Hatásról annyit, hogy ha nagy pattanások, vagy gyulladások vannak az arcodon akkor tuti nyerő lesz, de ha csak kis miteszerecskék akkor szerintem tök fölösleges kikészíteni vele a bőröd ph-ját. Ez mondjuk egyéni vélemény, mondjuk nekem használt egy ideig. Használatáról még annyit, hogy nem szabad mellette semmilyen más terméket használni,(én ezért hagytam ki egy egy "hidratálónapot") és még fontos h azért kend be estére mert nem szabd közvetlen természetes fénnyel érintkeznie, tehát ne pont városi sétálgatás előtt kend be vele, Remélem segítettem:)
2010. okt. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen bőrgyógyász írta fel és főként mitesszereim vannak.

Remélem azért jó lesz.

Köszi a segítséget!

2010. okt. 26. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!